^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Kam za nákupy

Internetový obchod Prodivku.cz není možné jen tak rychle proběhnout. Najdete v něm totiž obrovské množství věcí k nákupu, za výborné ceny a k dodání obvykle do pár pracovních dní. Známé i méně známé hračky, licenční zboží, oblečení pro děti i dospělé, hry, hlavolamy, sportovní vybavení a to vše i v klučičích verzích.

Jeden z mých oblíbených parfémů je pouze v lahvičce bez rozpračovače. Nedávno jsem hledala způsob, jak z něj stvořit rozprašovací záležitost, která mi při nanášení parfémů více vyhovuje a řekla bych, že je i úspornější. Měla jsem prázdný flakon od jiného parfému s rozprašovačem, ale uzávěr byl na skleněnou lahvičku napevno naražený, takže nebylo možné lahvičku jednoduše otevřít a naplnit. Můj malý problém vyřeší nakonec extra flakon, do kterého můžu parfém plnit opakovaně, krásně vypadá a je i úspornější na místo.


Opakovaně plnitelný flakon na parfém s rozpračovačem stojí 75,- Kč. Objem má 5ml a rozměrově je tak malý, že se snadno vejde do každé kabelky. Dostupný je v 7 barvách - černá, modrá, zlatá, růžová, fialová, červená, stříbrná. Takže pokud používáte více různých parfémů, snadno se v nich vyznáte. Modrý flakon do kanceláře, zlatý na společenské akce a večírky... hned je v tom jasno :) Flakon se dá celý rozložit. Je složený ze skla, kam se parfém nalévá a dalších materiálů, jako je kov na obalových částech a plastová trubička, kterou se parfém dostává do roztřikovače.


Kovový obal je s otvorem, aby bylo snadno vidět, jak moc je flakon naplněný. Zároveň to i lépe designově působí. Občas si kupuji vzroky nových parfémů, abych vyzkoušela, jaké jsou a jak mi sednou, než do nich zainvestuji nemalé částky. Vzorky jsou obvykle o objemu 1ml a také je musím nejdřív nanést na prsty, pak rozetřít. I v tomto případě můžu flakon použít. Skvělé je, že se sklíčko snadno vyndá, vymyje a je připravené k dalšmu použití, aniž by na něm zůstaly zbytky předchozího parfému. Teď už můžu mít všechny oblíbené parfémy v balení s rozprašovačem a hlavně stále po ruce i na cestách. Při cestě na dovolenou nemusím přemýšlet, který z parfémů vyberu, protože všechny by zabraly moc drahoceného místa. Menších flakonků se vejde více a můžu si i na cestách pohrát z vůněmi, podle aktuální nálady a chuti.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena