^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Tipy a triky na líčení očí

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.

Kabelka je velmi oblíbený módní doplněk většiny žen. Moderní dáma chce neustále dobře vypadat, a přitom mít po ruce vše důležité. Peněženka, doklady, klíče, mobilní telefon, nezbytné líčení, popřípadě parfém. Spousta nezbytností, které nosíme denně s sebou a neustále bychom je ztrácely. Právě pro takovou situaci byla kabelka stvořena. Prvotním impulsem byla potřeba dát si někam pudřenku, později peníze. Jak přibývalo povinností, přibývalo i věcí, které dáma musela nosit.


Existuje mnoho typů kabelek. Elegantní, sportovní, designově originální, velké, menší, společenská psaníčka. Každá žena si tak může vybrat podle svého přání, pocitu, nebo potřeby. Postupem času se z praktické záležitosti stal módní doplněk. Tvorbě a navrhování kabelek se věnují nejznámější módní tvůrci a designéři, jejichž výtvory tvoří mnohdy cenné exempláře sbírek milovnic kabelek.

5 nejznámějších módních značek

1. Kabelky Louis Vuitton

Tato módní značka patří k nejstarším v tomto oboru. Byla založena v roce 1854 v Paříži a v roce 1858 byla uvedena první značka elegantních zavazadel. Tehdy to byly cestovní kufry Trianon vyrobené ze šedého plátna, které byly lehčí, prodyšnější a lépe se s nimi cestovalo. Naprostou klasikou se staly kabelky s motivem LV, které jsou díky svému elegantnímu provedení a kombinaci hnědá kůže se zlatými písmeny natolik, jedinečné, že i když se je snaží mnoho tvůrců imitovat, vuittonka je pouze jedna.

2. Kabelky Chanel

Je jen málo tradičnějších módních záležitostí než cokoliv od Chanelu. Gabrielle Chanel, zvaná Coco, položila základy elegance a noblesy, kterou hodlala propagovat nejen mezi high society, ale i mezi středními vrstvami. Jednou z perel její tvorby a tvorby jejích následovníků jsou samozřejmě kabelky. Elegantní modely se dvěma propleteným C jsou vhodným doplňkem nejen pro pracovní den, ale může nahradit i šperk doplňující večerní toaletu. Značka vsází na klasickou krásu, i když v posledních letech se i na tomto poli objevují originální kabelky, které jsou například opatřené led diodkami. I přes tyto výstřelky je Chanel stále vrcholem stylu a noblesy.3. Kabelky Guess

Americká módní značka, jejíž zakladatelé přivezli do USA pořádnou porci francouzského šarmu a spojili ho s americkou lehkostí a svobodomyslností. Na jejich kabelkách je znát lehké ovlivnění značkou Chanel. Díky americké invenci se z nich staly modely pro ženy, které jsou sebevědomé a přesně vědí, co chtějí. Guess dává svým zákaznicím možnost vybrat si z celé řady modelů – od elegantních určených do práce, přes rozverné batůžky nebo kabelky ve stylu vaku pro volný čas, až po společenské kabelky vhodné pro večerní party.

4. Kabelky Birkin bag

Jednou se ředitel módního domu Hermés Jean – Luis Dumas setkal v letadle s herečkou Jane Birkinovou. Té se rozsypaly drobnosti z kabelky. Stěžovala si, že je obtížné sehnat pořádnou koženou kabelku. Inspirovala ho tím a v roce 1984 spatřila světlo světa první černá kabelka, kterou Dumas pojmenoval po slavné herečce. A birkinka byla na světě. Ručně vyrobená kabelka lichoběžníkového tvaru v nejrůznějších velikostech – od klasické kabelky až po velkou cestovní kabelu. Tradiční součástí je zámek a klíč obsahující číselný kód, který se ukrývá v malém pouzdru zvaném clochette.

5. Kabelky Michael Kors

V poslední době stále oblíbenější módní značka amerického módního návrháře Michaela Korse pocházejícího z New Yorku. Už jako velmi mladý se věnoval módě a brzy si otevřel vlastní módní dům. Jeho tvorba se zpočátku zaměřovala na oblečení sportovního stylu. S postupem času se vyprofiloval jako návrhář dámského oblečení, které směšuje francouzský šarm, zdůrazňuje osobnost své nositelky a je možné obléct si ho jak do práce, tak na nejluxusnější party. Součástí tvorby módního domu Kors jsou i kabelky a ostatní módní doplňky, kterým se dostává stále větší pozornosti. Originální tvary, barevné provedení a do posledního detailu propracovaná kompozice s nich dělají nezbytnou součást šatníku sebevědomé, elegantní a život milující ženy.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena