^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Nastává období, kdy se častěji nosí oblečení typu šaty bez ramínek, topy nebo tílka, u kterých nevypadá příliš esteticky, pokud celkový dojem ruší vykukující ramínka od podprsenky. Pod takové oblečenéní je nejvhodnější samodržící podprsenka. Elegantní kousek spodního prádla, který ocení každá žena toužící vypadat dobře v každém oblečení.


Podprsenka je vyrobena ze silikonu a díky tomu se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru každého poprsí. Přilne k tělu a díky tomu se obejde bez ramínek, které by narušovaly celkový dojem zvoleného outfitu. Vzhledem k tomu, že nemá ani zádovou část se zapínáním, hodí se ideálně i pod odvážnější model plesových šatů s obnaženými zády.

Snadno se přilepí na ňadra, perfektně drží a ještě snadněji se sundává. A pokud si jí dáma aplikuje co nejblíže středu prsou, dosáhne tak velmi příjemného push – up efektu. Navíc je díky absenci kostic velmi pohodlná a svou nositelku v ničem neomezuje.  K dispozici jsou samodržící podprsenky v barvě černé a tělové.


Díky materiálu, ze kterého je podprsenka vyrobena, jí nelze prát v pračce a nelze na ní použít ani prací prášek, nebo aviváž. Ideální je očistit jí od drobnějších nečistot, které se na ní mohly během nošení nalepit. Pak se pouze omyje vlažnou vodou a tekutým mýdlem. Nebo sprchovým gelem – ovšem bez peelingových částic, které by jí mohly poškodit.

Tento originální kousek spodního prádla zaručí každé nositelce maximální pohodlí spojené s minimálním úsilím. Co víc si přát?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Bráníme se stresu

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.

Testování, recenze

Recenze – dětská trička s potiskem

V e-shopu Pavoucek-detem.cz jsme kupovali trička do soutěží na naší facebookové stránce, tak jsem přibrala i dvě trička pro nejmenšího syna. Vyzkoušíme rychlost dodání, kvalitu, vyprání... Objednali jsme v neděli na dobírku, nákup za víc jak 999,- Kč je nyní v e-shopu s dopravou zdarma a to i v případě dobírky. Takže žádná koruna navíc. V úterý dopoledne už jsme měli trička doma.

Upoutávky

Novoročenky nejen pro obchodní partnery

Už máte připravené vánoční či novoroční přání nebo poděkování za spolupráci obchodním partnerům, zaměstnancům...? Internetový obchod Novorocenky.cz nabízí pestrý výběr přání k nejrůznějším příležitostem. Můžete si dodat vlastní texty, loga nebo fotografie... Nyní můžete využít i kód na dopravu zdarma při objednávce na 500,- Kč. Kód DPZ2016AH vložíte při dokončování objednávky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena