^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Nastává období, kdy se častěji nosí oblečení typu šaty bez ramínek, topy nebo tílka, u kterých nevypadá příliš esteticky, pokud celkový dojem ruší vykukující ramínka od podprsenky. Pod takové oblečenéní je nejvhodnější samodržící podprsenka. Elegantní kousek spodního prádla, který ocení každá žena toužící vypadat dobře v každém oblečení.


Podprsenka je vyrobena ze silikonu a díky tomu se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru každého poprsí. Přilne k tělu a díky tomu se obejde bez ramínek, které by narušovaly celkový dojem zvoleného outfitu. Vzhledem k tomu, že nemá ani zádovou část se zapínáním, hodí se ideálně i pod odvážnější model plesových šatů s obnaženými zády.

Snadno se přilepí na ňadra, perfektně drží a ještě snadněji se sundává. A pokud si jí dáma aplikuje co nejblíže středu prsou, dosáhne tak velmi příjemného push – up efektu. Navíc je díky absenci kostic velmi pohodlná a svou nositelku v ničem neomezuje.  K dispozici jsou samodržící podprsenky v barvě černé a tělové.


Díky materiálu, ze kterého je podprsenka vyrobena, jí nelze prát v pračce a nelze na ní použít ani prací prášek, nebo aviváž. Ideální je očistit jí od drobnějších nečistot, které se na ní mohly během nošení nalepit. Pak se pouze omyje vlažnou vodou a tekutým mýdlem. Nebo sprchovým gelem – ovšem bez peelingových částic, které by jí mohly poškodit.

Tento originální kousek spodního prádla zaručí každé nositelce maximální pohodlí spojené s minimálním úsilím. Co víc si přát?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - nejlepší je bambusová osuška

Prohlášením v nadpisu bych mohla celou recenzi ukončit, protože nad bambusovou osušku prostě není. Ale musí to být materiál s vyšším podílem bambusu, než bavlny a hlavně žádné jiné příměsi, než bavlna. Nedávno jsem hledala bambusové oblečení a při bližším zkoumání se ukázalo, že si obchodníci vykládají pojem bambusové tričko každý jinak. Pro některé je bambusové tričko prapodivný materiál, který si k bambusu pár procenty přičichl a zbytek může být třeba polyamid. Pak si můžete o hebkosti a přirozené antiseptičnosti bambusu nechat pouze zdát. Protože je situace s kvalitou oblečení a obuvi v českých obchodech dost hrozná, rozhodla jsem se psát i negativní recenze, ale to bude příště. Dvě testované osušky z bavlny a bambusu jsou výborné.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena