^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Do daleka se rozprostírá nekonečná modř korunovaná bílými čepci vln. Šumění moře ukolébává člověka ležícího na pláži a přináší mu nádherné sny. Velmi často se v těchto snech objevuje nádherná bohyně Afrodité, která vystupuje z mořské pěny, aby láskou zahrnula celý svět. Nevýhodou bývá, že žádný sen netrvá věčně a zpravidla následuje probuzení a konec iluzí.


Naštěstí moderní dámy usoudily, že stačí velmi málo a mohou se Afroditou stát ony samy. Proto před dovolenou sledují módní trendy ohledně plážové a přímořské módy. Proč nenastavit pleť nádhernému sluníčku, když nás chce hýčkat a dodávat nám sílu a krásu. Nové opálení nejvíce vynikne ve světlých, nejlépe bílých šatech, které příjemně kontrastují s bronzovým tónem pleti. Lehce rozevlátý model doplněný například romantickou krajkou udělá bohyni z každé ženy.


Poté, co slunce zapadne za obzor a větřík zchladí horkou zem, nastává čas, kdy se u mnoha hotelových bazénů nebo v barech pořádají párty, oslavy nebo večírky. Oblečení na takové akce volíme podle stylu, ve kterém se pořádá. Můžeme se setkat s divokým mejdanem v havajském stylu, nebo naopak noblesním večírkem, který pořádával Velký Gatsby. Takový večírek je jedinečnou příležitostí, jak okouzlit krásou zahalenou do noblesní róby, která dá vyniknout ženským tvarům a přitom ukryje drobné nedostatky. Co se barev týče, fantazii se meze nekladou. Od vášnivých, sytých odstínů, jako je rudá nebo tmavě modrá, až po romanticky pastelové barvy typu meruňková, růžová nebo banánová.
               

Platí tu, snad více než kdy jindy, že v jednoduchosti je síla. Je škoda přirozenou linii takových šatů utopit pod nánosem make – upu nebo šperků. Nejkrásnějším klenotem jste jen a pouze vy sama. A jako na klenot na vás budou i nahlížet. Moře je magické a z vás se stane čarodějka, která okouzlí každého.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ulovte si vtipný dárek pro kamaráda – rybáře!

Jistě to všichni znáte. Blíží se svátek nebo narozeniny a vy ne a ne přijít na to, co koupit svému známému. Chcete aby dárek působil originálně, ale takový dárek šitý přímo na míru se těžko shání. Přemýšlíte, čím ho překvapit, co ho baví, čemu se rád věnuje ve volném čase. Většinu přátel spolehlivě odbavíte knihou, lahví dobrého vína nebo nějakou tou kosmetikou. Jenže pokud víte, že je váš kamarád náruživý rybář, chcete něco víc. Toužíte po tom ho svým tematickým dárkem pobavit. Víte, že nějaká věcička s rybářskou tematikou by mu udělala daleko větší radost než láhev Myslivce. I když kdo ví... Na druhou stranu byste ale i vy dali najevo, jak na něj myslíte a že jste rádi, že máte zkrátka za kamaráda právě rybáře. Ať už více či méně úspěšného, to už je věc jiná. 

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Cesta kolem světa s kvalitní praženou kávou

Nedokážete si představit ráno bez vůně kvalitní kávy? A co teprve takový šálek kávy doplněný o kousek čokoládového dezertu po obědě? Káva se stala každodenním rituálem mnohých z nás, udává našemu životu tempo a styl. Co odběratel, to jiný vkus. Pokud si ale chcete vychutnat opravdu stoprocentní požitek z kvalitní kávy, zkuste 100% arabicu – to nejlepší, co káva nabízí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena