^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Čtyřicítka s nadhledem

40 let, to není žádný věk. Naučili jsme se všechno nezbytné a teď je čas to zúročit v dalším životě a užít si každý den. A začít můžeme na oslavě našich čtyřicátých narozenin. Rozhlašte, že toužíte po vtipných a nejlépe naprosto nepraktických dárcích, protože je čas si zase trochu zablbnout.

Do daleka se rozprostírá nekonečná modř korunovaná bílými čepci vln. Šumění moře ukolébává člověka ležícího na pláži a přináší mu nádherné sny. Velmi často se v těchto snech objevuje nádherná bohyně Afrodité, která vystupuje z mořské pěny, aby láskou zahrnula celý svět. Nevýhodou bývá, že žádný sen netrvá věčně a zpravidla následuje probuzení a konec iluzí.


Naštěstí moderní dámy usoudily, že stačí velmi málo a mohou se Afroditou stát ony samy. Proto před dovolenou sledují módní trendy ohledně plážové a přímořské módy. Proč nenastavit pleť nádhernému sluníčku, když nás chce hýčkat a dodávat nám sílu a krásu. Nové opálení nejvíce vynikne ve světlých, nejlépe bílých šatech, které příjemně kontrastují s bronzovým tónem pleti. Lehce rozevlátý model doplněný například romantickou krajkou udělá bohyni z každé ženy.


Poté, co slunce zapadne za obzor a větřík zchladí horkou zem, nastává čas, kdy se u mnoha hotelových bazénů nebo v barech pořádají párty, oslavy nebo večírky. Oblečení na takové akce volíme podle stylu, ve kterém se pořádá. Můžeme se setkat s divokým mejdanem v havajském stylu, nebo naopak noblesním večírkem, který pořádával Velký Gatsby. Takový večírek je jedinečnou příležitostí, jak okouzlit krásou zahalenou do noblesní róby, která dá vyniknout ženským tvarům a přitom ukryje drobné nedostatky. Co se barev týče, fantazii se meze nekladou. Od vášnivých, sytých odstínů, jako je rudá nebo tmavě modrá, až po romanticky pastelové barvy typu meruňková, růžová nebo banánová.
               

Platí tu, snad více než kdy jindy, že v jednoduchosti je síla. Je škoda přirozenou linii takových šatů utopit pod nánosem make – upu nebo šperků. Nejkrásnějším klenotem jste jen a pouze vy sama. A jako na klenot na vás budou i nahlížet. Moře je magické a z vás se stane čarodějka, která okouzlí každého.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - nejlepší je bambusová osuška

Prohlášením v nadpisu bych mohla celou recenzi ukončit, protože nad bambusovou osušku prostě není. Ale musí to být materiál s vyšším podílem bambusu, než bavlny a hlavně žádné jiné příměsi, než bavlna. Nedávno jsem hledala bambusové oblečení a při bližším zkoumání se ukázalo, že si obchodníci vykládají pojem bambusové tričko každý jinak. Pro některé je bambusové tričko prapodivný materiál, který si k bambusu pár procenty přičichl a zbytek může být třeba polyamid. Pak si můžete o hebkosti a přirozené antiseptičnosti bambusu nechat pouze zdát. Protože je situace s kvalitou oblečení a obuvi v českých obchodech dost hrozná, rozhodla jsem se psát i negativní recenze, ale to bude příště. Dvě testované osušky z bavlny a bambusu jsou výborné.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena