^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Krejčovská panna, pomocník při práci

Krejčovské panny nemůžou chybět v žádném krejčovství nebo šicí dílně. Jsou to velcí pomocníci při práci na novém modelu. Krejčovské panny jsou materiálem a možnostmi přizpůsobeny potřebám krejčových a švadlen, jako i v případě krejčovské panny vel. 36-38 TINA.

Tatínek. Mužský prvek, o který se opírá rodinný život. Zpravidla to bývá první nejdůležitější muž v životě každé ženy, nebo první „parťák“ pro muže. Je to stmelující prvek a ostrov jistoty pro celou rodinu. A přesto bývá role otce velmi často opomíjena. Matka jako dárkyně a nositelka života má jistě svou nezastupitelnou úlohu. Ale i sebevíce emancipovaná žena se stává tou pravou ženou pouze po boku milovaného muže.


Tradice oslavy Dne otců je poměrně mladá. Založila jí začátkem 20. století jistá Američanka Sonora Smart Doddová. Měla to být pocta jejímu tatínkovi, který se coby vdovec staral o ni a její sourozence. První oslava proběhla 19. července 1910, v den narozenin tatínka paní Doddové. Zpočátku měly oslavy spíše soukromý charakter. Teprve v roce 1966 byla třetí červnová neděle oficiálně stanovena Dnem otců.

V České republice se první oslavy Dne otců objevují v roce 2007. Jsou spojené s akcemi v nejrůznějších komunitních centrech. Význam tohoto dne je v oslavě mužského elementu v rodině.  Jeho podpora coby důležitého prvku ve výchově dětí v rámci rodiny. Ať už kompletní, nebo díky zvratům osudu, rozpadající se. Právě v těchto situacích bývá velmi často otec upozaděn. Přitom význam pro harmonický rozvoj dětí je naprosto rovnoměrný. Otec chybí stejně, jako maminka. Mnohdy se stává, že dcera raději tráví čas s tatínkem v dílně, než s maminkou v kuchyni.


Tatínkovo pohlazení, chvilky strávené na hřišti, okamžiky, kdy nás učí plavat nebo nás vezme tábořit do přírody. Neopakovatelné chvilky, které bychom si měli intenzivně užívat, dokud je tento důležitý pán po našem boku. Proto si zaslouží alespoň drobný dárek. Knížku, láhev něčeho dobrého, nebo jen obyčejné pohlazení. V poslední době bývá velmi oblíbené darovat svým blízkým i prostředky, které podporují to nejcennější, co každý člověk má. A tím je vlastní zdraví.

Darujte svým tatínkům, taťuldům, otcům nebo tátům vitamíny, které jim doplní energii, zregenerují tělo a osvěží ducha. Odměnou vám bude spokojený člen rodiny a mnoho šťastných dní, které prožijeme po jeho boku. Tak šťastný Den otců, pánové!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena