^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Stolní fotbálek, kulečník nebo poker už dávno nejsou doménou jen mužů. Ale je pravda, že o pokoji v němž dominuje kulečníkový stůl, nebo třeba právě stolní fotbal, sní častěji muži. Stejně tak na partičku pokru stále odchází muži častěji. Proto i pod stromečkem bývají častěji dárkem pro chlapy v domě.


V internetovém obchodě Perzeo.cz najdete nabídku kulečníkových stolů, také tága i další vybavení pro tuto hru. Pokud si občas chodíte zahrát kulečník do restaurací a hospod, dobře víte, že se hodí mít tágo vlastní. Zvláště na malých městech je kulečníkové vybavení v pohostinských zařízeních často v zoufalém stavu. Dvoudílné tágo na kulečník s pouzdrem je v tomto přímo geniálním dárkem.


Stolní fotbal si zamiluje celá rodina. Je to adrenalinová zábava, kde si potrénujete (kromě jiného) komunikaci a užijete spousty zábavy. Pořídit můžete i verzi stolního fotbalu za cenu 425,- Kč, kterou položíte na stůl. Nebo samostatný stolní fotbal, který bude okrasou a doménou každého herního pokoje.


I poker si získává čím dál více fanoušků. V kategorii Poker můžete vybírat z pokerových karet, doplňků nebo z celých pokerových sad, stolů či židlí. Na Perzeo.cz pořídíte komplet vše pro tento druh zábavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak úspěšně prodávat na Facebooku

Jak je možné, že někdo prodá zdánlivě vše, co nabídne i za vyšší ceny a jiný se marně snaží prodat své zboží levně a zájem je nízký? Úspěšný prodej závisí na tom, jak prodáváte a komu prodáváte.

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

Upoutávky

Módní maminka pomůže s trendy oblečením i výbavou pro miminko

K nejkrásnějšímu období v životě ženy patří doba, kdy nosí pod srdcem malého človíčka a hned poté doba, kdy se maličký zázrak narodí a pomalu poznává svět. K atmosféře očekávání patří i vybírání té nejlepší výbavičky, postýlek, kočárků a vhodných hraček. A vzhledem k tomu, že maminčino rostoucí bříško potřebuje také hýčkat, i budoucí maminky shání oblečení, nebo pomůcky, které těžký okamžik porodu ulehčí.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena