^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

 Stolní fotbálek, kulečník nebo poker už dávno nejsou doménou jen mužů. Ale je pravda, že o pokoji v němž dominuje kulečníkový stůl, nebo třeba právě stolní fotbal, sní častěji muži. Stejně tak na partičku pokru stále odchází muži častěji. Proto i pod stromečkem bývají častěji dárkem pro chlapy v domě.


V internetovém obchodě Perzeo.cz najdete nabídku kulečníkových stolů, také tága i další vybavení pro tuto hru. Pokud si občas chodíte zahrát kulečník do restaurací a hospod, dobře víte, že se hodí mít tágo vlastní. Zvláště na malých městech je kulečníkové vybavení v pohostinských zařízeních často v zoufalém stavu. Dvoudílné tágo na kulečník s pouzdrem je v tomto přímo geniálním dárkem.


Stolní fotbal si zamiluje celá rodina. Je to adrenalinová zábava, kde si potrénujete (kromě jiného) komunikaci a užijete spousty zábavy. Pořídit můžete i verzi stolního fotbalu za cenu 425,- Kč, kterou položíte na stůl. Nebo samostatný stolní fotbal, který bude okrasou a doménou každého herního pokoje.


I poker si získává čím dál více fanoušků. V kategorii Poker můžete vybírat z pokerových karet, doplňků nebo z celých pokerových sad, stolů či židlí. Na Perzeo.cz pořídíte komplet vše pro tento druh zábavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak úspěšně prodávat na Facebooku

Jak je možné, že někdo prodá zdánlivě vše, co nabídne i za vyšší ceny a jiný se marně snaží prodat své zboží levně a zájem je nízký? Úspěšný prodej závisí na tom, jak prodáváte a komu prodáváte.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Silikonové korále

Originálním nápadům plným barev a fantazie se nemají klást žádné meze. Tímto pravidlem se beze zbytku řídí i internetový obchod www.silikonovekorale.cz. Nabízí novinku na našem trhu – šperky z potravinářského silikonu. Jsou barevné, nápadité a udělají radost ženě nebo dívce v každém věku.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena