^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

 Stolní fotbálek, kulečník nebo poker už dávno nejsou doménou jen mužů. Ale je pravda, že o pokoji v němž dominuje kulečníkový stůl, nebo třeba právě stolní fotbal, sní častěji muži. Stejně tak na partičku pokru stále odchází muži častěji. Proto i pod stromečkem bývají častěji dárkem pro chlapy v domě.


V internetovém obchodě Perzeo.cz najdete nabídku kulečníkových stolů, také tága i další vybavení pro tuto hru. Pokud si občas chodíte zahrát kulečník do restaurací a hospod, dobře víte, že se hodí mít tágo vlastní. Zvláště na malých městech je kulečníkové vybavení v pohostinských zařízeních často v zoufalém stavu. Dvoudílné tágo na kulečník s pouzdrem je v tomto přímo geniálním dárkem.


Stolní fotbal si zamiluje celá rodina. Je to adrenalinová zábava, kde si potrénujete (kromě jiného) komunikaci a užijete spousty zábavy. Pořídit můžete i verzi stolního fotbalu za cenu 425,- Kč, kterou položíte na stůl. Nebo samostatný stolní fotbal, který bude okrasou a doménou každého herního pokoje.


I poker si získává čím dál více fanoušků. V kategorii Poker můžete vybírat z pokerových karet, doplňků nebo z celých pokerových sad, stolů či židlí. Na Perzeo.cz pořídíte komplet vše pro tento druh zábavy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena