^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Muži

Tatínek. Mužský prvek, o který se opírá rodinný život. Zpravidla to bývá první nejdůležitější muž v životě každé ženy, nebo první „parťák“ pro muže. Je to stmelující prvek a ostrov jistoty pro celou rodinu. A přesto bývá role otce velmi často opomíjena. Matka jako dárkyně a nositelka života má jistě svou nezastupitelnou úlohu. Ale i sebevíce emancipovaná žena se stává tou pravou ženou pouze po boku milovaného muže.

 Stolní fotbálek, kulečník nebo poker už dávno nejsou doménou jen mužů. Ale je pravda, že o pokoji v němž dominuje kulečníkový stůl, nebo třeba právě stolní fotbal, sní častěji muži. Stejně tak na partičku pokru stále odchází muži častěji. Proto i pod stromečkem bývají častěji dárkem pro chlapy v domě.

Udělejte ze svého vozu pořádnou káru! Stačí například snížit hluk ve voze  pomocí tlumících materiálů. Podíváte-li se do e-shopu eXtrem-audio.cz do kategorie: Tlumení a odhlučnění vozů, hned budete vědět jak. Tento materiál je určen pro tlumení kovu nebo plastu, slouží ke snížení nežádoucích strukturálních vibrací, chrastění a zvuků v interiéru vozu. Potlačuje také hluk z jeho okolí a dokonce zpevněním plechu dveří výrazně posiluje basovou složku reproduktorů.

Hedvábí vždy patřilo k tomu nejlepšímu, co kdy textilní svět nabízel. Jemný, příjemný materiál s vysokým leskem, který vypadá sám o sobě velmi luxusně. Styl a šmrnc luxusu jsou hlavním důvodem, proč mají pánové hedvábné kravaty v největší oblibě. Kromě toho je hedvábí velmi pevné, lehké a údržba snadná. Cenově dostupné hedvábné kravaty najdete v internetovém obchodě TELU.CZ.

Vtipné dárky se hodí ke každé příležitosti. Mít smysl pro humor je  výsadou a požehnáním každého takto obdařeného jedince. Noční košile s  veselým obrázkem a nápisem "Nás krásných je málo!" potěší a pobaví.  Košile je pánská, ale nikdo neřekl, že si ji nemůže obléknout i žena.  Ale je pochopitelné, že nápis pohladí především mužské ego, i kdyby to  darující nemyslel úplně tak na 100%. Přece, co je psáno, to je dáno!

Často pracovně cestujete? Potřebujete tedy využívat čas i během cestování. Ataše kufříky a pilotní kufry pro vás budou ideálními pomocníky. Přehledně do nich uložíte vše potřebné, včetně notebooku a dokumentů a během cesty stačí kufříky, ale i větší pilotní kufr jednoduše otevřít a pracovat. Jsou skladnou kanceláří na cesty.

Turecká módní značka Violento dodává na celosvětový trh stylové pánské oblečení. Design triček, mikin, sportovních tepláků, mikin..., je vždy nevšední a zaujme pozornost. Kvalitní materiály a pohodlné střihy jsou dalším důvodem, proč je pánské oblečení této značky tak oblíbené a rozšířené po celém světě.

Pánská móda je stejně zajímavá a proměnlivá, jako dámská. Není pravda, že image je důležitější pro nové mladší generace mužů. Kdepak, vždycky byla velká řada mužů, pro které je image důležitý z pracovních i jiných důvodů. A samozřejmě na pěkně oblečeného muže je mnohem příjemnější pohled, než na toho, kdo na svůj vzhled nedbá. Internetový obchod Taxido.cz se specializuje na módní oblečení a doplňky pro mladé úspěšné muže. Aktuálně si můžete na Venilafi soutěže zahrát o peněženku z pravé kůže od tohoto e-shopu.

V mnoha profesích musí být muži stále stylově a elegantně oblečení. Obvykle je v těchto profesích součástí pracovní náplně i občasné ježdění či létání na služební cesty. K pěknému oblečení je tedy třeba i reprezentativní a módní cestovní taška. Nadčasové a vždycky in jsou například cestovní tašky z pravé kůže.

Změny nálad, návaly, mdloby, utkvělá představa, že jsme hnusné, staré a k ničemu. Mnohé z žen znají tyto a jiné podobné potíže související s obdobím, kdy ženské tělo ztrácí plodnost a ukládá se k vegetačnímu odpočinku. Ženský organismus se musí vyrovnat se spoustou hormonálních výkyvů a mnohdy s vědomím, že jako nositel života je už za zenitem. Navenek působí takto zkoušená žena jako hysterka, která neví, co chce a nepřestane, dokud to nedostane. Paradoxem je, za tu hysterku označují ženu mnohdy i muži. Málokdo ale ví, že mužská část populace si podobným obdobím prochází také.

My Češi jsme národ pivařů. Díky lásce ke zlatavému moku se pravidelně jako národ umísťujeme na předních žebříčcích konzumace. Průměrná spotřeba piva na osobu se pohybuje kolem 160 litrů na osobu. A to se počítají i kojenci a senioři na lůžkách v domovech důchodců. Vyznavači chmelového zlata by mohli předložit desítky důvodů, proč konzumovat pivo pravidelně. Alespoň tato bohulibá činnosti není samoúčelná. Zde je deset důvodů, proč je pití piva zdraví prospěšné.

Spolupracující firmy

Bytové doplňky a dekorace, které vám oživí domov

Celek utváří detaily. Můžeme mít krásný, velký byt, pěkně vymalováno, nádherné záclony a závěsy, vkusný nábytek... Když ale budou chybět maličkosti v podobě doplňků a dekorací, bude byt působit chladně a smutně. Přitom stačí velmi málo, aby se prostor doslova prosvítil a rozehřál přátelskou atmosférou a pohodou. Podívejte se na pár tipů a najděte si další zajímavé.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Odhalte levně a jednoduše zloděje s fotopastí!

Krádeže v dlouhodobém průměru rostou, lidé mají strach o svůj majetek. Na každodenním pořádku bývají vykradené garáže, ukradená auta nebo sousedské naschvály. Řešením všech situací jsou moderní fotopasti, které jsou ve všech ohledech levnější než kamerové systémy, nemobilní a závislé na elektřině.

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

VeganSport

Veganství – životní filozofie, styl a směr, kterým se lidé ubírají ve snaze žít co nejlépe a v souladu s přírodou. Vegani odmítají jakékoliv potraviny nebo oblečení živočišného původu – vejce, mléko, sýry, maso, vlněné svetry. Zároveň neuznávají nic, co podle nich odporuje přirozenosti zvířat. Mezi takové věci patří třeba cirkusy, zoologické zahrady nebo dostihy. Je to životní styl, který má své skalní příznivce.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena