^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Mateřství.  Jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. A také jedno z největších dobrodružství, které mohou ženy zažít. Jejich život dostane úplně jiný směr. Dosud formovaly pouze svou osobnost. Teď je vedle nich najedou malý človíček, který je na ně odkázán a do kterého vkládají to nejlepší, co v sobě mají.


Kromě materiálního zabezpečení je velmi důležitý i duševní rozvoj, díky kterému se z miminka pomalu, ale jistě stává osobnost. Je třeba velmi pečlivě vybírat způsob, jakým budeme popisovat ten čistě bílý list papíru. Existuje spousta programů, kde lze najít inspiraci pro děti i jejich maminky.

Jednou takovou planetou, kde se plní sny dětí a jejich rodičů, jsou Trdlohrátky. Je to kouzelný svět plný dobrodružství, které mohou děti prožívat ruku v ruce se svými rodiči. Pravidelná aktivita, kde se děti učí poznávat svět a jejich rodiče zase poznávat své děti. Nejedná se o náhodně vybraný soubor her a cvičení. Program je tématicky sestaven tak, aby dětem nenásilnou formou nejen rozvinul fantazii, verbální dovednosti a motorické schopnosti. Jeho součástí je i orientace na tradice, povědomí o znalostech a moudrostech našich předků jako součást našeho života. Celé Trdlohrátky jsou koncipovány jako program probíhající po dobu školního roku. Jsou určené pro děti od 4 měsíců po 4 roky. Zahrnují 10 témat, z nichž každé je rozděleno do 4 lekcí.

Jednou do roka Trdlohrátky pořádají i jednorázovou akci pro širokou veřejnost. Letos se můžou těšit Pardubice.


Program Trdlohrátky probíhá jednou týdně v malých uzavřených skupinách, které umožňují intenzivnější práci s dětmi, která zaručuje plynulejší rozvoj a pohodovou atmosféru. Trdlohrátky v různých městech po celé republice – od Čech až po východ Moravy. Jsou tak velmi snadno dostupné pro maminky z co nejširšího území naší vlasti.

Tento program ale poskytuje nejen vyžití pro děti, ale také jedinečnou možnost jejich maminkám, jak se na mateřské dovolené (a nejen na ní) realizovat. Nabízí spolupráci pro všechny ženy, které mají hravého ducha a které baví předávat své zkušenosti dál. Mají jedinečnou možnost učit ostatní rodiče, jak trdlovat se svými dětmi tak, aby jejich společné cesty vedly tím správným směrem.


Podrobnou mapu pro tyto kouzelné výlety do světa fantazie naleznou rodiče na stránkách Trdlohrátek. Jsou tam k dispozici návody, rady, tipy a pokyny pro cestu a úspěšný návrat do vašich domovů. Trdlohrátky najdete také na Facebooku.

Tak šťastnou cestu, děti a maminky!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jiná generace

Včera jsme naší dceři zakázali počítač. Na jeden jediný večer. Neuvěřitelné, přežila to. Ale dvě hodiny s námi seděla v obývacím pokoji, nepokrytě vzdychala a na naše úsměvy reagovala slovy: „No tak ale vy jste jiná generace, vy tomu nerozumíte“.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VII EDP

Celá série dámských parfémů SIGNATURE z e-shopu Malikah.eu je luxusní a jedinečná. A parfém SIGNATURE VII EDP, vonící třeba i po fialkách, je další úžasnou kompozicí vůní od značky Royal Diwan Group. Už barva a provedení samotného flakónu, co vám připomíná? Blankytně modrá obloha, nebe bez mráčků, vůně léta, příjemná pohoda a relaxace. Taková je i vůně skrývající se uvnitř tohoto ručně tepaného a skvostně vypadajícího flakónu.

Upoutávky

Led caps – svítící kšiltovky

Chcete být cool? Nebo, jak říká dnešní mládež, „hustý“? Pak je třeba opatřit si něco, co zaujme, je originální a všichni z toho budou vedle. Internetový obchod www.led-caps.cz nabízí ideální řešení.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena