^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

Mateřství.  Jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. A také jedno z největších dobrodružství, které mohou ženy zažít. Jejich život dostane úplně jiný směr. Dosud formovaly pouze svou osobnost. Teď je vedle nich najedou malý človíček, který je na ně odkázán a do kterého vkládají to nejlepší, co v sobě mají.


Kromě materiálního zabezpečení je velmi důležitý i duševní rozvoj, díky kterému se z miminka pomalu, ale jistě stává osobnost. Je třeba velmi pečlivě vybírat způsob, jakým budeme popisovat ten čistě bílý list papíru. Existuje spousta programů, kde lze najít inspiraci pro děti i jejich maminky.

Jednou takovou planetou, kde se plní sny dětí a jejich rodičů, jsou Trdlohrátky. Je to kouzelný svět plný dobrodružství, které mohou děti prožívat ruku v ruce se svými rodiči. Pravidelná aktivita, kde se děti učí poznávat svět a jejich rodiče zase poznávat své děti. Nejedná se o náhodně vybraný soubor her a cvičení. Program je tématicky sestaven tak, aby dětem nenásilnou formou nejen rozvinul fantazii, verbální dovednosti a motorické schopnosti. Jeho součástí je i orientace na tradice, povědomí o znalostech a moudrostech našich předků jako součást našeho života. Celé Trdlohrátky jsou koncipovány jako program probíhající po dobu školního roku. Jsou určené pro děti od 4 měsíců po 4 roky. Zahrnují 10 témat, z nichž každé je rozděleno do 4 lekcí.

Jednou do roka Trdlohrátky pořádají i jednorázovou akci pro širokou veřejnost. Letos se můžou těšit Pardubice.


Program Trdlohrátky probíhá jednou týdně v malých uzavřených skupinách, které umožňují intenzivnější práci s dětmi, která zaručuje plynulejší rozvoj a pohodovou atmosféru. Trdlohrátky v různých městech po celé republice – od Čech až po východ Moravy. Jsou tak velmi snadno dostupné pro maminky z co nejširšího území naší vlasti.

Tento program ale poskytuje nejen vyžití pro děti, ale také jedinečnou možnost jejich maminkám, jak se na mateřské dovolené (a nejen na ní) realizovat. Nabízí spolupráci pro všechny ženy, které mají hravého ducha a které baví předávat své zkušenosti dál. Mají jedinečnou možnost učit ostatní rodiče, jak trdlovat se svými dětmi tak, aby jejich společné cesty vedly tím správným směrem.


Podrobnou mapu pro tyto kouzelné výlety do světa fantazie naleznou rodiče na stránkách Trdlohrátek. Jsou tam k dispozici návody, rady, tipy a pokyny pro cestu a úspěšný návrat do vašich domovů. Trdlohrátky najdete také na Facebooku.

Tak šťastnou cestu, děti a maminky!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena