^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Šikovné náramky pro každého, kdo holduje outdoorovým aktivitám

Rádi trávíte čas aktivně venku? Celoročně vyrážíte na výlety, dobrodružné výpravy...? Vychytávka v podobě náramku přežití je určená právě vám. Několik metrů kvalitní šňůry, smotané vkusně do náramku se šroubovací přezkou z nerez oceli, můžete mít stále při ruce, tedy klidně přímo na ruce. Hodit se pak může na cokoli – jako šňůra na prádlo, na svázání dřeva do otepi ke snazšímu přenosu a k mnoha dalším věcem.

Většina žen důvěrně zná ten pocit, kdy se poprvé doví, že bude matkou. Když pomine první euforie ze zlomové zprávy, začínají první starosti s pořizováním výbavičky. Každá budoucí maminka je zásobována nejrůznějšími roztomilými oblečky, dudlíčky a spoustou více či méně dobře míněných rad od starších a zkušenějších.


Jedna z nejprobíranějších skupin rad, fíglů a pokynů se týká koupání budoucího miminka. Teplota vody, používání té nejšetrnější kosmetiky a také nejvhodnější nádoby na koupání. Stoupenci tradičního koupání nedají dopustit na klasickou vaničku. V současné době jsou kromě obyčejných dětských vaniček i vaničky anatomicky tvarované, které jsou pro malého človíčka přirozenější. Protože je ale vanička pro malého človíčka příliš velká a navíc by hrozilo, že si miminko namočí citlivá ouška, je třeba si k důkladnému vykoupání kromě zručných rukou nachystat i podložku nebo lehátko do vany. Lehátko ušetří nejen spoustu sil spojených s držením miminka, ale zároveň zpestří vzájemné koupací chvilky. Miminko uložené na lehátku může spokojeně mrskat nožičkami. A spokojený, smějící se potomek rozzáří i unaveného tatínka či maminku.


V posledních letech se stále častěji objevuje trend koupat miminko ve speciálním kyblíku. Podle výzkumů navozuje podobné prostředí, jako mělo miminko v děloze. Ponořeno do vlažné vody získá děťátko pocit jistoty a alespoň pro první dny a týdny se zklidní. Koupání je tak pro všechny méně stresující. Záleží tak pouze na vkusu a přesvědčení každé maminky, jakou cestou se v péči o svého potomka vydá.

Všechno ale jednou končí. Miminko je vykoupané a tak ho pomalu vyndáme z vaničky či kyblíku na příjemnou měkkou osušku. Do ní ho zabalíme a jako malý voňavý uzlíček odneseme na přebalovací pult k oblečení. A pak už jen napapat, zazpívat ukolébavku a krásnou dobrou noc.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena