^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Děti

Děti 

Jedny z nejkrásnějších chvil v životě maminek jsou ty, které mohou strávit se svými dětmi. Doma, s přáteli nebo na hřišti. Dětská hřiště jsou místem setkávání nejen maminek, ale hlavně dětí. Budují se tu první sociální kontakty, rozvíjí se motorika a pohybové schopnosti už od prvních krůčků. A které dítě není spokojené, když vyklopí první bábovičku nebo sjíždí ze skluzavky.

Mateřství.  Jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. A také jedno z největších dobrodružství, které mohou ženy zažít. Jejich život dostane úplně jiný směr. Dosud formovaly pouze svou osobnost. Teď je vedle nich najedou malý človíček, který je na ně odkázán a do kterého vkládají to nejlepší, co v sobě mají.

Většina žen důvěrně zná ten pocit, kdy se poprvé doví, že bude matkou. Když pomine první euforie ze zlomové zprávy, začínají první starosti s pořizováním výbavičky. Každá budoucí maminka je zásobována nejrůznějšími roztomilými oblečky, dudlíčky a spoustou více či méně dobře míněných rad od starších a zkušenějších.

Která maminka by neznala ten věčný problém – jaké koupit oblečení pro své dítko? Do školky praktické, aby sneslo i silnější znečištění od barev nebo bláta na zahradě. Do školy pohodlné, aby školáka neomezovalo v pohybu, ale zároveň oblečení „trendy“, aby se v něm malá parádnice nebo malý elegán všem líbili. Tato kritéria spolu s cenovou přijatelností staví před maminku úkol vpravdě sysifovský.

Minnie je jedna z nejoblíbenějších postaviček Walta Disneye. Roztomilou myšku milují hlavně holčičky. Myška Minnie díky tomu existuje nejen jako kreslená postavička v seriálech a filmech pro děti, ale i jako hračka, zdobí psací potřeby, tašky do školy a ve velké míře i oblečení. Především tedy to pro holčičky.

Ať už máte nějakou vláčkodráhu doma, nebo o ní teprve uvažujete a nechcete investovat příliš mnoho, zvolte vláčkodráhu WOTO se 49 díly. Za 519,- Kč získáte kolejnice, dva vláčky s vagónky, autíčka, stromy a další díly. Takže vše, co je pro krásné hraní třeba. Všechny dřevěné vláčkodráhy, které u nás v Česku nakoupíte, můžete navzájem kombinovat. Dřevěné koleje i další doplňky na sebe vždy bez problémů navazují. A je jedno, kdo je výrobcem.

Kluci i holčičky, tatínkové i maminky, všichni je milují. Není divu. Dřevěné vláčky a vláčkodráhy jsou nádherné, voní materiálem, ze kterého jsou vyrobené a všichni si s nimi užijí spoustu zábavy. Navíc jsou variabilní, postupně můžete vláčkodráhy zvětšovat a stejně tak rozšiřovat počet vagónků a mašinek. V internetovém obchodě Drevenevlacky.cz najdete ale i další krásné hračky.

Také vám děti rády pomáhají při vaření? Ale když vidíte v jejich rukách kuchyňské nože, rázným gestem je odháníte, s černými myšlenkami na vše, co by se mohlo stát? Jak nekazit přirozené dětské nadšení pro práci a přitom co nejvíc eliminovat nebezpečí úrazu? S řadou nožů TOJIRO pro nejmenší kuchaře a kuchařinky bude práce s nožem pro dítě bezpečnější i příjemnější.

Máte rádi dřevěné hračky a pokukujete po dřevěných vláčkodráhách už nějaký čas, ale nejste si jistí, co pořídit? Vláčkodráhy jsou dětmi velmi oblíbené hračky a obvykle pak rodiče nebo strýčci, babičky... dokupují další a další díly a dráha se postupně rozšiřuje. Která dráha je tedy vhodná pro začátek, bude dost pestrá a zároveň ji budete moci rozšiřovat i o výrobky jiných značek?

Kdo vyzkoušel spodní prádlo nebo jakékoli oblečení z bambusových vláken, nedá na něj dopustit. Jemné, heboučké, skvěle větrá, výborně reguluje teplotu a především má antiseptické schopnosti. Úžasné vlastnosti bambusového vlákna můžete dopřát i svým nejmenším a nejdražším pokladům. Kojenecké oblečení a bambusové plenky najdete na e-shopu Terulka.cz.

Existuje e-shop s hračkami pro malé děti, kam přijde náctiletý i dospělý a oba řeknou „Jéé, to bych chtěl mít...“ Nádherně zpracované hračky ze dřeva, z recyklovaného plastu, ale třeba i z tvrdého kartonu lákají a přitahují designem i úžasnými barvami. Popelářský vůz z úvodního obrázku je vyrobený firmou GREEN TOYS z recyklovaného plastu a působí velmi realisticky. Dokonce si z obalu můžete vystřihnout "odpad" na svoz :)

Rodičovství je moc krásná věc. Rozvíjí v nás netušené možnosti. Každé dítě je naprosto jedinečné a osobité. Když se nám během dlouhých let výchovy podaří občas poodstoupit, hledíme s údivem a tichou bázní na to, jak nás samotné rodičovství proměňuje, kolik jsme se mohli od toho původně maličkého a bezbranného děťátka naučit. A kolik z nás v dítěti spatřujeme.

Děti rychle rostou. Narodí se vám malé miminko, ani se nestihnete rozkoukat, už ho vedete poprvé do školky. Jen si zvyknete, už je tu škola... Prakticky od zjištění, že čekáme potomka, nám, rodičům nastává období plné starostí, povinností, placení. Proto vítáme každého geniálního pomocníka, který nám jakkoli uleví a prospěje. Stůl, který můžete upravit podle výšky a potřeb dítěte je prospěšný pro celou rodinu.

I miminka a malé děti touží být krásně oblečené, jíst s veselým bryndáčkem, spinkat v nádherné postýlce s nebesy, pokud to nejde přímo u maminky:) Ale určitě ještě o něco víc chtějí mít krásně oblečené dětičky přímo maminky. Internetový obchod Modnimaminka.cz nabízí nádherné dětské kolekce oblečení třeba s bagrem, nebo s růžovým poníkem...

Děti se učí něco nového každý den, po celý den. Předškoláci ve věku zhruba od 3 do 6 let si rychleji rozvíjí duševní a motorické schopnosti. Je to čas, kdy je třeba děti pozitivně motivovat, aby trénovaly některé důležité dovednosti pravidelně. Stavebnice jsou v tomto směru naprostou senzací. I výzkumy a studie potvrdily, že se u předškoláků díky časté hře se stavebnicí rozvíjí jemná motorika, fantazie, prostorové vnímání, komunikace a slovní zásoba, paměť, logika, děti při hře poznávají tvary, barvy, velikosti a učí se dávat si věci do souvislostí.

Děti jsou úžasná stvoření. Sledujete je, jak od narození získávají týden od týdne nové dovednosti a zkušenosti. Žasnete nad tím, co už všechno zvládnou. Chcete pro ně to nejlepší teď, i v jejich dalším životě. Chráníte je, radíte jim, vedete, podsouváte jim zdravé, chytré hračky, které je zábavnou formou posunou blíž k úspěšnému životu. Třeba měkké, ze zdravotně nezávadného materiálu, pestrobarevné, se kterými si neublíží a budou rozvíjet jejich motorické schopnosti i další smysly.

Dokonce ani domácí úkoly. Protože když máte skvělý školní diář s oblíbeným hrdinou nebo tématem, používáte ho rádi a často. Zaznamenat si do něj sebemenší drobnost je praktické a zároveň příjemná frajeřina... Takže pokud vaše ratolesti občas odpovídaly na dotaz „Máš domácí úkol?“ často frekventovaným slovem „Nevím.“, pospěšte si do e-shopu www.presco.cz a vyberte jim jeden z báječných školních diářů, díky kterým si zapíší rádi sebemenší drobnost.

Mléko od maminky je nejpřirozenější potrava pro každé novorozeně i miminko. Kromě výživy a imunitních látek, které putují v mléce k miminku, je kojení i způsobem, jak si miminko s maminkou budují úzký vztah. Někdy je ale kojení pěkná svízel a většina prvorodiček bude potřebovat trošku trpělivosti a zdravé sebevědomí.

Nebaví vás nudné školní batohy? Chcete něco praktického, ale zároveň výjimečného? Designéři americké značky MadPax  se inspirovali 3D technologií, punkem, zapojili svou kreativitu a vytvořili revoluční batohy pro školáky všech věkových kategorií. Ostny, bubliny, nebo plastická mozaika – každý si vybere.

Hraček pro nejmenší miminka a děti je na trhu více než dost. A zvlášť u prvního dítěte je náročnější vybírat mezi tou záplavou vhodné věci tak, abychom později nelitovali „vyhozených“ peněz na něco, s čím si dítě skoro nehrálo nebo to bylo naprosto nepraktické. Většina hraček nestojí pár korun, aby nad tím pak člověk mávl rukou. Jsou ale typy hraček, které rozhodně využijete. A to jsou omyvatelné hračky pro nejmenší – chrastítka, měkké knížky apod.

Problematikou očkování malých dětí se lékaři, rodiče i média zabývají čím dál častěji. Dříve byly nemoci jako černý kašel, tuberkulóza nebo neštovice onemocněním, na které vymřely třeba i celé vesnice, možná i kultury. Díky povinnému očkování se v našich končinách s epidemiemi tohoto druhu už nesetkáváme. Faktem ovšem je, že ne každé dítě snáší očkování dobře a v některých případech může dojít vlivem očkování k trvalým zdravotním následkům. A to žádný rodič pro své dítě nechce.

Líbí se vám na hřištích kruhové houpačky pro nejmenší? Pohodlně se v nich dětem sedí. Nejmenší si mohou i lehnout. Tyto veřejné houpačky jsou ale většinu času zabrané a navíc mají omezenou nosnost, takže starší děti si v nich užívat nemohou. Máme pro vás skvělou variantu na zahradu nebo i dovnitř do větších bytů.

Každé dítě půjde v září do školy o něco raději, když bude mít nový penál nebo školní batoh. A co teprve, když budou s motivy jeho oblíbených super hrdinů? Prázdniny rychle utečou. Vybavte se v klidu přes léto batohy a školními pomůckami z nové kolekce od PRESCO PUBLISHING. Batman, Superman, Supergirl – koho mají vaše děti nejraději?

První rok v mateřské škole je obvykle nejnáročnější zdravotní období pro každé dítě. Organizmus se musí najednou potýkat s množstvím virů a bakterií, na které není zvyklý. A to i v případě, že se dítě již dříve potkávalo s dalšími dětmi doma, na pískovišti, či jinde. Sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků z řady Bambiharmoni jsou určené dětem od 3 let a pomáhají při nejčastějších zdravotních problémech v dětském věku a celkově harmonizují organismus a posilují imunitu. 

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

Upoutávky

Eurobutik.cz – móda pro moderní žernu

Dávno jsou pryč doby, kdy žena musela vzít zavděk šedí a nudou, která zaplavovala obchody a nebylo před ní úniku. Sehnat nápaditější kousek byl nadlidský úkol. Odvážnější dámy se pokoušely vyrobit nějaký originální model samy. A na ty ostatní zbyla konfekce. Naštěstí jsou podobné časy hudbou dávné minulosti a není třeba sáhodlouze hledat.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena