^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky s radostí

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

Děti

Děti 

Letní prázdniny jsou časem bezstarostného lenošení, her a také cestování. Kromě dovolených jsou stále více oblíbené i dětské tábory. Na rozdíl od dob nedávno minulých jsou k dispozici nejrůznější druhy těchto akcí, které zvolíme přesně podle toho, co naše potomky baví a díky čemu si prázdniny ještě víc užijí.

Hračky. Věci, které dovedou dělat radost jak dětem, tak i jejich rodičům. Na trhu se nachází nepřeberné množství hraček pro kluky i holky, jejichž provedení je mnohdy dokonalejší než originál sám. Autíčka, zbraně, panenky, oblečky. Technické provedení nejrůznějších modelů je mnohdy tak složité, že je pro takové hračky třeba návod k použití.

Lidský život odpradávna doprovází kromě příjemných zážitků bohužel i nepříjemnosti. Může jít o nepříjemné zážitky, které nám připraví naše nejbližší okolí. Dalším druhem nepříjemností jsou takové, které nám působí naše vlastní tělo. Kromě klasických nemocí mezi ně patří i obtíže, které nám ztrpčují život. Mnohdy se kvůli nim cítíme i méněcenní a vyřazení z kolektivu. Mezi tyto mrzutosti patří právě i enuréza. Jedná se o formu pomočování, která se objevuje ve valné většině u dětí a mladistvých. U dospělých je postižených zhruba 1%. Velmi často bývá v dospělosti zaměňována za inkontinenci. Je v nich jeden zásadní rozdíl. U jedinců trpících inkontinencí obvykle unikne pouze část obsahu močového měchýře, která bývá způsobena funkční nebo anatomickou poruchou močového měchýře.

Jedny z nejkrásnějších chvil v životě maminek jsou ty, které mohou strávit se svými dětmi. Doma, s přáteli nebo na hřišti. Dětská hřiště jsou místem setkávání nejen maminek, ale hlavně dětí. Budují se tu první sociální kontakty, rozvíjí se motorika a pohybové schopnosti už od prvních krůčků. A které dítě není spokojené, když vyklopí první bábovičku nebo sjíždí ze skluzavky.

Mateřství.  Jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. A také jedno z největších dobrodružství, které mohou ženy zažít. Jejich život dostane úplně jiný směr. Dosud formovaly pouze svou osobnost. Teď je vedle nich najedou malý človíček, který je na ně odkázán a do kterého vkládají to nejlepší, co v sobě mají.

Většina žen důvěrně zná ten pocit, kdy se poprvé doví, že bude matkou. Když pomine první euforie ze zlomové zprávy, začínají první starosti s pořizováním výbavičky. Každá budoucí maminka je zásobována nejrůznějšími roztomilými oblečky, dudlíčky a spoustou více či méně dobře míněných rad od starších a zkušenějších.

Která maminka by neznala ten věčný problém – jaké koupit oblečení pro své dítko? Do školky praktické, aby sneslo i silnější znečištění od barev nebo bláta na zahradě. Do školy pohodlné, aby školáka neomezovalo v pohybu, ale zároveň oblečení „trendy“, aby se v něm malá parádnice nebo malý elegán všem líbili. Tato kritéria spolu s cenovou přijatelností staví před maminku úkol vpravdě sysifovský.

Minnie je jedna z nejoblíbenějších postaviček Walta Disneye. Roztomilou myšku milují hlavně holčičky. Myška Minnie díky tomu existuje nejen jako kreslená postavička v seriálech a filmech pro děti, ale i jako hračka, zdobí psací potřeby, tašky do školy a ve velké míře i oblečení. Především tedy to pro holčičky.

Ať už máte nějakou vláčkodráhu doma, nebo o ní teprve uvažujete a nechcete investovat příliš mnoho, zvolte vláčkodráhu WOTO se 49 díly. Za 519,- Kč získáte kolejnice, dva vláčky s vagónky, autíčka, stromy a další díly. Takže vše, co je pro krásné hraní třeba. Všechny dřevěné vláčkodráhy, které u nás v Česku nakoupíte, můžete navzájem kombinovat. Dřevěné koleje i další doplňky na sebe vždy bez problémů navazují. A je jedno, kdo je výrobcem.

Kluci i holčičky, tatínkové i maminky, všichni je milují. Není divu. Dřevěné vláčky a vláčkodráhy jsou nádherné, voní materiálem, ze kterého jsou vyrobené a všichni si s nimi užijí spoustu zábavy. Navíc jsou variabilní, postupně můžete vláčkodráhy zvětšovat a stejně tak rozšiřovat počet vagónků a mašinek. V internetovém obchodě Drevenevlacky.cz najdete ale i další krásné hračky.

Také vám děti rády pomáhají při vaření? Ale když vidíte v jejich rukách kuchyňské nože, rázným gestem je odháníte, s černými myšlenkami na vše, co by se mohlo stát? Jak nekazit přirozené dětské nadšení pro práci a přitom co nejvíc eliminovat nebezpečí úrazu? S řadou nožů TOJIRO pro nejmenší kuchaře a kuchařinky bude práce s nožem pro dítě bezpečnější i příjemnější.

Máte rádi dřevěné hračky a pokukujete po dřevěných vláčkodráhách už nějaký čas, ale nejste si jistí, co pořídit? Vláčkodráhy jsou dětmi velmi oblíbené hračky a obvykle pak rodiče nebo strýčci, babičky... dokupují další a další díly a dráha se postupně rozšiřuje. Která dráha je tedy vhodná pro začátek, bude dost pestrá a zároveň ji budete moci rozšiřovat i o výrobky jiných značek?

Kdo vyzkoušel spodní prádlo nebo jakékoli oblečení z bambusových vláken, nedá na něj dopustit. Jemné, heboučké, skvěle větrá, výborně reguluje teplotu a především má antiseptické schopnosti. Úžasné vlastnosti bambusového vlákna můžete dopřát i svým nejmenším a nejdražším pokladům. Kojenecké oblečení a bambusové plenky najdete na e-shopu Terulka.cz.

Existuje e-shop s hračkami pro malé děti, kam přijde náctiletý i dospělý a oba řeknou „Jéé, to bych chtěl mít...“ Nádherně zpracované hračky ze dřeva, z recyklovaného plastu, ale třeba i z tvrdého kartonu lákají a přitahují designem i úžasnými barvami. Popelářský vůz z úvodního obrázku je vyrobený firmou GREEN TOYS z recyklovaného plastu a působí velmi realisticky. Dokonce si z obalu můžete vystřihnout "odpad" na svoz :)

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Úklidová sada Dishmatic - testování

 

Naši čtenáři testovali úklidovou sadu Dishmatic. Testujících bylo celkem 15, přihlásili se přes naši výzvu. Sada obsahovala 1x násadu s houbičkou, 1x násadu s drátěnkou a 1x násadu s kartáčem. Po zhruba 14 dnech používání sady Dishmatic nám poslali své reakce. Přišlo 15 pozitivních reakcí s pár připomínkami. Všechny reakce si můžete přečíst v tomto článku. Redakce upravovala texty pouze stylově, v obsahu se nic nezměnilo.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena