^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Soutěže

Všechny aktuálně běžící nebo ještě nevyhodnocené soutěže najdete na tomto místě. 

V soutěži hrajeme o stírací mapu světa DELUXE. Velká nástěnná mapa má velikosti 82 x 59,5 cm, je zabalená v ochranném tubusu s potiskem. Mincí na mapě seškrábete povlak ve zlaté barvě u zemí, které jste už navštívili. Mapa může sloužit jako záznamník navštívených zemí, nebo třeba jako pomůzka pro školáka, který si vyškrábe vždy tuzemi, o které se ve škole učí. Nebo objevíte svůj vlastní způsob využití. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 31.8.2017.

V soutěži hrajeme o tričko dle výběru výherce. Vybírat můžete z celé nabídky triček pro chlapce i dívky s dlouhým nebo krátkým rukávem v e-shopu Pavoucek-detem.cz. Kvalitní bavlněná trička jsou s potiskem hrdinů ze známých pohádek a příběhů. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do komentářů pod soutěž až do 27.8.2017.

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena