^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Kvalita produktů je vždy důležitá a zvlášť, když jde o zdraví. Irská společnost TRM se zabývá výzkumem a výrobou doplňků stravy, určených pro zvířecí domácí mazlíčky i sportovní šampiony. V České republice je výhradním dovozcem Firma FRANCES s.r.o a tyto produkty najdete v internetovém obchodě Ehorse.cz.


Na vývoji produktů spolupracují jak vědečtí pracovníci, tak trenéři a odborníci, kterým velmi záleží na zdraví a kondici zvířecích sportovců. Díky tomu máte záruku, že produkty TRM splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost a přispívají ke zdraví a delšímu životu vašeho psa nebo kočky. Nejžádanějším produktem je intenzívní kloubní výživa TRM Stride. Je to doplněk stravy určený především pro zvířata, která jsou vystavená vyšší zátěži, nebo mají už vyšší věk. Může jít o zvířecí sportovce, nebo zvíře se zdravotními problémy. Například po operaci se tkáně mnohem rychleji a lépe hojí. Ve starším věku už tělo není schopné vyrábět tělu nezbytný kolagen, potřebný pro dobrou a bezbolestivou pohyblivost. I v těchto případech je TRM Stride velkým pomocníkem. Kočky, psi i koně mají vždy trochu jiný typ kloubní výživy, aby každému zajistil přípravek nejvyšší možný účinek.

V e-shopu Ehorse.cz najdete přípravky členěné především právě do kategorií podle druhu zvířete a v podrobnějším členění podle typu problémů, které potřebujete u vašeho zvířete řešit. Například pro psy s častější špatnou náladou a vyšší formou agresivity je v nabídce doplněk stravy TRM Good as Gold 30ml. Ze složení přípravku především hořčík a L.Tryptophan pak mají velký podíl na tom, že je pes celkově klidnější a dobře naladěný.

V nabídce jsou například i vitamíny a minerály nebo šampóny, udržující srst a pkožku zvířat zdavou, lesklou, bez bakteriálních a virových kožních infekcí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Na pláži nepřehlédnutelný v pánských retro plavkách

Padnou na každou postavu. Mají nadčasový námořnický styl. Kryjí velkou část pokožky, nemusíte se obávat popálení ze slunění. Na pláži, u rybníka, na koupališti budete nepřehlédnutelní a středem zájmu. Takové jsou pánské retro plavky.

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

Upoutávky

Matrace pro zdravé spaní

Internetový obchod Matrace-store.cz nabízí kompletní výbavu pro pohodlnou relaxaci a zdravý spánek všech věkových skupin zákazníků. Vybírat můžete z téměř tisíce matrací v mnoha provedeních.  Výrobky nabízené v e-shopu jsou opatřeny nejspolehlivějším certifikátem – množstvím zdravých a spokojených klientů, kteří se rádi vrací.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena