^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Zboží od výrobců až do domu – levně a bez přirážek

Přemýšleli jste někdy o tom, jak dlouhou a komplikovanou cestou se různé zboží dostává ke svým zákazníkům? Vnímáte výslednou cenu zboží jako následek jeho putování až k samotnému odběrateli? Rádi nakupujete na e-shopech, ale nechcete za své pohodlí domova obětovat nadbytek vydělaných peněz? Zkuste portál levnezde.cz, mile Vás překvapí.

Kvalita produktů je vždy důležitá a zvlášť, když jde o zdraví. Irská společnost TRM se zabývá výzkumem a výrobou doplňků stravy, určených pro zvířecí domácí mazlíčky i sportovní šampiony. V České republice je výhradním dovozcem Firma FRANCES s.r.o a tyto produkty najdete v internetovém obchodě Ehorse.cz.


Na vývoji produktů spolupracují jak vědečtí pracovníci, tak trenéři a odborníci, kterým velmi záleží na zdraví a kondici zvířecích sportovců. Díky tomu máte záruku, že produkty TRM splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a účinnost a přispívají ke zdraví a delšímu životu vašeho psa nebo kočky. Nejžádanějším produktem je intenzívní kloubní výživa TRM Stride. Je to doplněk stravy určený především pro zvířata, která jsou vystavená vyšší zátěži, nebo mají už vyšší věk. Může jít o zvířecí sportovce, nebo zvíře se zdravotními problémy. Například po operaci se tkáně mnohem rychleji a lépe hojí. Ve starším věku už tělo není schopné vyrábět tělu nezbytný kolagen, potřebný pro dobrou a bezbolestivou pohyblivost. I v těchto případech je TRM Stride velkým pomocníkem. Kočky, psi i koně mají vždy trochu jiný typ kloubní výživy, aby každému zajistil přípravek nejvyšší možný účinek.

V e-shopu Ehorse.cz najdete přípravky členěné především právě do kategorií podle druhu zvířete a v podrobnějším členění podle typu problémů, které potřebujete u vašeho zvířete řešit. Například pro psy s častější špatnou náladou a vyšší formou agresivity je v nabídce doplněk stravy TRM Good as Gold 30ml. Ze složení přípravku především hořčík a L.Tryptophan pak mají velký podíl na tom, že je pes celkově klidnější a dobře naladěný.

V nabídce jsou například i vitamíny a minerály nebo šampóny, udržující srst a pkožku zvířat zdavou, lesklou, bez bakteriálních a virových kožních infekcí.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena