^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.Oči rozjasníte a opticky zvětšíte tím, že vezmete rozjasňovač a pomocí štětce nebo prstů jej nanesete těsně pod obočí a na vnitřní koutek očí.

Stejně poslouží i světlé oční stíny. Ty tmavé oko spíše utopí, zkuste je vůbec nepoužívat. Zvlášť, pokud máte menší oči.

Protáhnout oko do mandlového tvaru jde hned několika způsoby. Především opatrně s obočím, nezkracujte jeho přirozenou délku a zbytečně ho moc nevytrhávejte. Oko ličte vždy směrem ven (od nosu ke spánkům). Při líčení vynechte vždy vnitřní horní kout oka – pod obočím a dolní kout u slzného kanálku, tam maximálně začínejte, ale nemusíte začínat hned od okraje oka. Linku nad okem začněte tence a směrem ven linku rozšiřujte.

Pod oko nepoužívejte příliš světlé (nepřirozené bílé apod.) odstíny. Nicméně na kruhy pod očima nezapomínejte a nepodceňujte je. Používejte kosmetiku na zakrytí kruhů určenou. Není dobré brát krycí aplikátory na pupínky na kruhy. Jejich složení a působení je hutnější a jemnou kůži pod okem zbytečně zatěžují.

Potřebujete-li opticky upravit vzdálenost očí od sebe, platí vždy, že tmavé odstíny vzdálenost zkracují, světlé zvětšují. Větší vzdálenost očí od sebe navodíte protrhaným obočím nad nosem a blízko něj. Ale se všemi změnami opatrně, dovytrhat můžete obočí vždycky, ale růst neurychlíte. Čím jsme starší, tím hůř obočí dorůstá a kolem 50 let věku navíc dost prořídne. Úzké linky obočí už nejsou in. Bolesti se nebojte, postupně si zvyknete a najdete si směr trhání chloupků, abyste trhání cítily co nejméně. Psychicky si můžete pomoci. Z výzkumů vyplývá, že když bolest nečekáte, bolí méně. Naopak, pokud jdete něco dělat a myslíte na to, že to bude bolet, bude to bolet mnohem více. Takže si klidně opakujte, že bolet nic nebude nebo minimálně a uvidíte, že úprava obočí bude o něco příjemnější zážitek.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Péče o pleť - tipy a triky

Máme pro vás tipy za pár kaček na domácí masky pro pleť. 

Na první masku potřebujte šťávu z půlky čerstvého citrónu a pár lžic medu. Smícháte, nanesete na pleť, necháte 5 až 15 minut působit. Citrón čistí a zmenšuje póry a med má antibakteriální vlastnosti. Tato maska tak pleť vyčistí, zklidní, léčí jizvičky, zesvětluje tmavé skvrny...

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

Upoutávky

Sceptre shop – originální ruční výroba

V rámci návratu k tradicím neustále stoupá obliba rukodělných výrobků. Jsou dárkem, který potěší, protože z nich sálá lidské teplo a osobitost zhotovitele. Jen velmi málo věcí je tak pohádkově něžných a romantických, jako jsou háčkované předměty. Evokují představu jemné pavoučí sítě, do které lze chytit pouze sen, protože jinak by se potrhala. A právě takové výrobky lze pořídit v internetovém obchodu Sceptre shop.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena