^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Zábalové pásy pro rychlejší léčbu

Výrazné ochlazení v září přineslo vítr do našich šatníků. Bylo třeba ze dne na den vytáhnout teplejší oblečení. Nicméně to nestačilo a ve školkách a školách se rychle začaly šířit nejrůznější virová onemocnění. A ze škol a školek se rozšířily nemoci i k nám domů. Minulý týden byly čekárny plné. Ano, opět nastává čas, kdy se zhruba 2 měsíce budeme potýkat s vyšší nemocností, bolestmi v krku, posmrkáváním... A jak název článku napovídá, zábalové pásy jsou tu od toho, aby nám s léčbou podobných obtíží výrazně pomáhaly.

Jak opticky líčením oči zvětšit, upravit vzdálenost mezi očima, jak oči rozjasnit... To i další triky v líčení se dozvíte na následujících řádcích. Zakrýt nedostatky obličeje a vyzdvihnout přednosti zvládne každá z nás za pár minut. Jen vědět, jak na to.

Nejdůležitější je ujasnit si, čeho vlastně líčením chcete dosáhnout. Posaďte se na chvíli před zrcadlem, zahleďte se na svůj obličej a udělejte si jasno v tom, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co se očí týče. Ideální tvar očí je mandlový. Líčením můžete oko do tohoto tvaru vyladit, stejně tak srovnat velikost očí, zvětšit oko, rozjasnit, zvýraznit přirozenou barvu očí apod.Oči rozjasníte a opticky zvětšíte tím, že vezmete rozjasňovač a pomocí štětce nebo prstů jej nanesete těsně pod obočí a na vnitřní koutek očí.

Stejně poslouží i světlé oční stíny. Ty tmavé oko spíše utopí, zkuste je vůbec nepoužívat. Zvlášť, pokud máte menší oči.

Protáhnout oko do mandlového tvaru jde hned několika způsoby. Především opatrně s obočím, nezkracujte jeho přirozenou délku a zbytečně ho moc nevytrhávejte. Oko ličte vždy směrem ven (od nosu ke spánkům). Při líčení vynechte vždy vnitřní horní kout oka – pod obočím a dolní kout u slzného kanálku, tam maximálně začínejte, ale nemusíte začínat hned od okraje oka. Linku nad okem začněte tence a směrem ven linku rozšiřujte.

Pod oko nepoužívejte příliš světlé (nepřirozené bílé apod.) odstíny. Nicméně na kruhy pod očima nezapomínejte a nepodceňujte je. Používejte kosmetiku na zakrytí kruhů určenou. Není dobré brát krycí aplikátory na pupínky na kruhy. Jejich složení a působení je hutnější a jemnou kůži pod okem zbytečně zatěžují.

Potřebujete-li opticky upravit vzdálenost očí od sebe, platí vždy, že tmavé odstíny vzdálenost zkracují, světlé zvětšují. Větší vzdálenost očí od sebe navodíte protrhaným obočím nad nosem a blízko něj. Ale se všemi změnami opatrně, dovytrhat můžete obočí vždycky, ale růst neurychlíte. Čím jsme starší, tím hůř obočí dorůstá a kolem 50 let věku navíc dost prořídne. Úzké linky obočí už nejsou in. Bolesti se nebojte, postupně si zvyknete a najdete si směr trhání chloupků, abyste trhání cítily co nejméně. Psychicky si můžete pomoci. Z výzkumů vyplývá, že když bolest nečekáte, bolí méně. Naopak, pokud jdete něco dělat a myslíte na to, že to bude bolet, bude to bolet mnohem více. Takže si klidně opakujte, že bolet nic nebude nebo minimálně a uvidíte, že úprava obočí bude o něco příjemnější zážitek.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena