^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.


Stačí udělat pár kroků k ledničce, nebo spižírně. Nestačíte se divit, kolik surovin na vlasovou masku tam můžete najít. Med, máslo, tvaroh, vajíčka. Suroviny, ze kterých připravíte nejen vynikající moučník, ale i perfektní masku na vlasy.

Zde je pár rad pro inspiraci na domácí regenerační kůry.


Vajíčková maska
2 žloutky a 3 lžíce olivového oleje vyšleháme do konzistence majonézy, kterou vmasírujeme do vlasů, necháme působit zhruba půl hodiny, opatrně vymýváme vlažnou vodou, tato maska je vhodná na vlasy, které ztrácení vitalitu a jsou splihlé

Solná maska
Trápí vás lupy? Pak si smíchejte 1 lžíci olivového oleje se 2 lžičkami soli. Nejlepší je sůl s co největšími krystaly. Vzniklou substanci nanášíme vatovým tampónem na vlasy. Krystaly působí podobně jako peeling a odstraňují odumřelé částečky kůže.

Jogurtová maska
1 bílý jogurt smícháme s 1 lžičkou tekutého medu, směs naneseme na vlasy a necháme působit 15 minut, tato maska oživuje přirozený lesk vlasů, její aplikaci můžeme opakovat každé tři dny.

Bílková maska
Máte problém s mastnými vlasy? Pomůže sníh ušlehaný z 5 bílků, naneseme ho na vlasy a necháme působit, dokud nezaschne, opatrně oplachujeme.

Kávová maska
Mnoho žen trápí roztřepené konečky. V takovém případě stačí smíchat 2 lžíce klasické mleté kávy, 1 žloutek a 3 lžíce kvalitního olivového oleje. Vzniklou kašičku naneseme na vlasy a necháme působit 20 minut. Poté vymýváme vlažnou vodou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Vodotěsná USB kamera

Potřebujete prověřit místa a zákoutí, do kterých se nedostanete? Využijte endoskopické USB kamery. S těmito malými kamerami můžete natáčet videa, pořizovat fotografie. Ve tmě samozřejmě osvětlují snímanou plochu. Díky kabelům o délce 2m, 5m nebo 15 metrů, se dostanete snadno a jednoduše kamkoli. Každou kameru můžete připojit na PC nebo notebook.

Testování, recenze

Recenze SAMURAI EDP

SAMURAI EDP je dámský parfém s naprosto odpovídajícím názvem. Pokud za názvem vidíte legendární samurajské bojovníky, houževnaté, plné energie, síly a vitality, pak přesně to samé můžete očekávat od této pozoruhodné vůně.

Upoutávky

ActiMaris - užitečný pomocník na cesty a dovolenou

Když vyrážíme na dovolenou, je každý kousek místa v taškách velmi drahocenný. Obvykle musíme nechat doma spoustu věcí, které by se nám mohly hodit. Dobrá zpráva je, že na odřeniny, zanícené ranky, štípance nebo dokonce popáleniny od sluníčka či ohně nemusíte brát několik různých produktů. Se vším vám totiž šetrně a účinně pomůže gel Actimaris. Gel se bude hodit na dovolené a stejně dobře poslouží i doma.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena