^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Bráníme se stresu

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.

Čas Vánoc se neúprosně blíží. Kdo si vše dobře rozplánoval, už má dárky skoro nakoupené a v prosinci se bude zabývat už jen cukrovím, kaprem, stromkem a příjemnou vánoční atmosférou na každém kroku. Jak velký stromek na Vánoce míváte? Vysoký 1 metr, 2 metry nebo dokonce 4metrový? Na každý je třeba jiný typ stojanu. Ve všech případech je třeba, aby strom ve stojanu bezpečně vydržel po celou dobu svátků.


Nejlepší stojany mají kromě bezpečného uchycení stromku také nádržku na vodu, aby strom vydržel co nejdéle. V internetovém obchodě Kvetiny-chudejova.cz najdete 3 typy stojanů na různou výšku stromu. Každá stojan má variabilní šířku uchycení kmenu. Stojan Nordman na až 4 metry vysoký strom pojme kmen v šířce 7-19cm. Stojan OSLO na strom do výšky 2 metrů zvládne kmen o šířce 5-11cm. O bezpečné uchycení se u všech stojanů starají tři šroubovací úchyty, kterými pevně a přitom velmi snadno, kmen upevníte v přesné poloze, jak potřebujete. Na videu si můžete všechny 4 nabízené stojany detailněji prohlédnout. A antracitový stojan Nordman pro výšku stromu do 3 metrů uvidíte na tomto videu ze všech stran. Všechny stojany mají také zásobník na vodu od 1,5l do 5l, díky kterému bude dolévání snadné a strom vydrží čerstvý mnohem déle, než v klasickém stojanu bez vodní nádržky. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena