^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Výrazné ochlazení v září přineslo vítr do našich šatníků. Bylo třeba ze dne na den vytáhnout teplejší oblečení. Nicméně to nestačilo a ve školkách a školách se rychle začaly šířit nejrůznější virová onemocnění. A ze škol a školek se rozšířily nemoci i k nám domů. Minulý týden byly čekárny plné. Ano, opět nastává čas, kdy se zhruba 2 měsíce budeme potýkat s vyšší nemocností, bolestmi v krku, posmrkáváním... A jak název článku napovídá, zábalové pásy jsou tu od toho, aby nám s léčbou podobných obtíží výrazně pomáhaly.


Na stránkách e-shopu Mamavis.cz najdete nejznámější a nejpoužívanější formu zábalu – na krk, v upravené a patentované formě několikavrstvého zábalu, který snadno nasadíte i dětem. Tyto zábaly, které znáte většinou jako Priessnitzovy, rychleji léčí nejrůznější typy zánětů. Bolesti v krku, ale třeba i zánět průdušek, záněty karpálních tunelů apod. Desetiletími prověřená léčebná metoda funguje stále stejně dobře. Patentované víceúčelové zábalové pásy od Mamavis.cz usnadňují aplikaci zábalové léčby. Pryč jsou časy, kdy bylo třeba na sražení horečky zamotat dítě velmi rychle do studeného ručníku, hned nato do dalšího... Pro jednoho rodiče docela dřina, často neúspěšná. Zábaly od Mamavis jednoduše přiložíte, sepnete suchým zipem a drží. Ať už ty hrudní, krční nebo další typy zábalů. Pro jednoho rodiče snadná práce.


Na stránkách e-shopu najdete zábaly v různých velikostech. Zábaly jsou pro děti, ale i pro dospělé. Dospělí je častěji používají na nejrůznější bolesti, například bolesti krční páteře apod., kde také tyto zábaly výrazně pomáhají. Díky kapsám, které jsou další vychytávkou tohoto českého výrobku, je můžete používat i na nahřívací polštářky, například na bolesti při menstruačních potížích apod. Také jako inhalační pomocníky při rýmě, kdy do krčního pásu přidáte cibuli apod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Proč pít čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny

Čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce a zeleniny obsahuje maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších zdraví prospěšných látek, které z ovoce můžete získat. Jakákoli úprava tyto látky znehodnocuje. Reklamy na džusy jsou sice krásné a působivé, ale čerstvá šťáva je vždycky lepší a zdravější, než cokoli konzervovaného, ať už k tomu výrobce připíše cokoli.

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Dishmatic - kouzelná sada do kuchyně

I když máte doma myčku, pořád se najde dost nádobí, které je třeba umýt v ruce. A pokud myčku nemáte, je to obvykle celá hora nádobí každý den. S našimi čtenáři jsme vyzkoušeli skvělého pomocníka na mytí. Výrobky Dishmatic jsme testovali v běžném domácím provozu. A shledali jsme, že je to pomocník vskutku účinný, nádobí bylo pohodlněji a rychleji umyté, ruce zůstaly krásné a nedotčené saponátem a díky velikosti se násada s houbičkou či jiným nástavcem dostala snadno i do úzkých hrdel sklenic, dětských skleniček apod. 

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena