^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Prut a naviják do kapsy - teleskopický prut

Malý, ale šikovný. Takový je teleskopický prut a naviják do kapsy z e-shopu Levnezde.cz. Ve složené podobě měří prut pouhých 20,5 cm, ale po rozložení umí to samé, co klasický prut. Prut tak může mít každý vášnivý rybář stále u sebe, ať už vyráží kamkoli. Prut je vhodný i pro začínající rybáře.

Výrazné ochlazení v září přineslo vítr do našich šatníků. Bylo třeba ze dne na den vytáhnout teplejší oblečení. Nicméně to nestačilo a ve školkách a školách se rychle začaly šířit nejrůznější virová onemocnění. A ze škol a školek se rozšířily nemoci i k nám domů. Minulý týden byly čekárny plné. Ano, opět nastává čas, kdy se zhruba 2 měsíce budeme potýkat s vyšší nemocností, bolestmi v krku, posmrkáváním... A jak název článku napovídá, zábalové pásy jsou tu od toho, aby nám s léčbou podobných obtíží výrazně pomáhaly.


Na stránkách e-shopu Mamavis.cz najdete nejznámější a nejpoužívanější formu zábalu – na krk, v upravené a patentované formě několikavrstvého zábalu, který snadno nasadíte i dětem. Tyto zábaly, které znáte většinou jako Priessnitzovy, rychleji léčí nejrůznější typy zánětů. Bolesti v krku, ale třeba i zánět průdušek, záněty karpálních tunelů apod. Desetiletími prověřená léčebná metoda funguje stále stejně dobře. Patentované víceúčelové zábalové pásy od Mamavis.cz usnadňují aplikaci zábalové léčby. Pryč jsou časy, kdy bylo třeba na sražení horečky zamotat dítě velmi rychle do studeného ručníku, hned nato do dalšího... Pro jednoho rodiče docela dřina, často neúspěšná. Zábaly od Mamavis jednoduše přiložíte, sepnete suchým zipem a drží. Ať už ty hrudní, krční nebo další typy zábalů. Pro jednoho rodiče snadná práce.


Na stránkách e-shopu najdete zábaly v různých velikostech. Zábaly jsou pro děti, ale i pro dospělé. Dospělí je častěji používají na nejrůznější bolesti, například bolesti krční páteře apod., kde také tyto zábaly výrazně pomáhají. Díky kapsám, které jsou další vychytávkou tohoto českého výrobku, je můžete používat i na nahřívací polštářky, například na bolesti při menstruačních potížích apod. Také jako inhalační pomocníky při rýmě, kdy do krčního pásu přidáte cibuli apod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena