^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Bráníme se stresu

V dnešní velmi hektické době se mnohdy neubráníme následkům shonu a stresu, kterému jsme denně vystaveni. Rychlé stárnutí organismu, vrásky, chronická únava, oslabení imunity. Jsou to projevy rychlého životního stylu, kdy často obětujeme to nejcennější, co máme. Vlastní zdraví. K nápravě neuspokojivého zdravotního stavu (kromě rozumné životosprávy a více odpočinku) existují velmi účinní a lidské přirozenosti velmi příbuzní pomocníci.

Dostatečný denní příjem zdravých tekutin je nezbytností. Často ale bývá problém, jak to zařídit. Voda z kohoutků je v různé kvalitě. Někde vyloženě nechutná, jinde se musí hodně odtočit, aby se dala pít i za další dvě hodiny z pet lahve, během školního vyučování. Odborníci se shodují, že nejzdravější je na časté pití ale právě klasická kohoutková voda. Časté pití minerálek může způsobit zahlcení nevyloučenými minerály. Takže cokoli kromě čisté vody je třeba pít s mírou a střídat to.


Vodu z kohoutku můžete filtrovat přes nejrůznější stroje a aparáty. Láhve Bobble jsou takovým přenosným filtračním zařízením, díky kterému si můžete kdykoli vodu z kohoutku do láhve Bobble dolít a vodu pak pít bez chloru a dalších chemikálií, které se na úpravu vody používají. V hrdle láhve je umístěný uhlíkový filtr, který tyto chemikálie zachytí v průběhu pití. Filtr vydrží na 150 l vody. Po vypití 150 litrů je třeba vyměnit za nový filtr. Láhve jsou vyrobené z kvalitního plastu, mají několik objemů. Do školy můžete tedy například vašeho školáka vybavit nejlehčí nejmenší lahví a v průběhu vyučování si pak další tekutiny doplní přímo ve škole z kohoutku.


Láhve Bobble šetří zdraví, ale i finance. Pokud denně vypijete dvě minerální vody o objemu 1,5 litru, kdy každá stojí kolem 15,- Kč, zaplatíte celkem 1.500,- Kč za stejné množství tekutin, jak s jednou lahví Bobble na jeden filtr. Láhve Bobble jsou vhodné pro každého, děti, i dospělé, do školy, na doma, na sport, do práce...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena