^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Občas potřebujeme udělat screen (foto) obrazovky našeho počítače, abychom mohli někomu jinému poslat potvrzení, nebo si uchovat vzpomínku, důkaz apod. Jak na to? Připravili jsme jednoduchý návod krok za krokem s fotografiemi pro snazší orientaci. Návod je vytvořený v operačním systému Windows 7,  u jiných OS budou drobné odlišnosti, ale základ je stejný. A protože nám na Venilafi soutěže běží jedna hra, pro kterou je screen třeba, je návod ušit na míru této situace. Pusťme se tedy do práce...Nejdřív pro soutěžící: na facebookové stránce Venilafi soutěže vidíte v pravém sloupci kolik je fanoušků stránky a kolik z toho je vašich přátel. U údaje je červená šipka. To je část, kterou je třeba "vyfotit". Obrázek číslo 2 je detail.Jak udělat screen - na klávesnici si najděte klávesu, která je označena jako PrintScreen nebo PrtScr, jako na úvodní fotce článku. Otevřete si stránku, kterou chcete vyfotit a zmáčkněte tuto klávesu. Pak si na počítači vlevo dole klikněte na tlačítko Start, otevřete si Všechny programy, v nich Příslušenství a v něm Malování nebo anglicky Paint. Vše vidíte na následujících dvou obrázcích. Otevřel se vám program malování, který je standardní součástí každého operačního systému Windows. Klikněte kurzorem myši a levým tlačítkem myši kamkoli na bílou plochu a pomocí klávesnice ctrl a v vložíte obrázek obrazovky. Nejdřív stisknete klávesu Ctrl, držíte ji a stisknete klávesu na písmeno v. Tím se na plochu vloží fotka obrazovky, kterou jste si před chvílí vytvořili pomocí tlačítka PrtScr. 

Vlevo nahoře klikněte na ikonku, vyberte Uložit jako a uložte do svého počítače. 


A opět pro soutěžící: uložený screen pošlete takto - na stránce Venilafi soutěže pod úvodní fotkou klikněte na Zpráva. Vpravo dole v chatu klikněte na ikonku svorky - Přidat soubor. Najděte uloženou fotku obrazovky, vložte ji a tlačítkem Enter odešlete. 
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Mistři kávy

Víte, kdo si umí opravdu vychutnat dobrou kávu? Mistři na výrobu prvotřídních káv baristi. Být baristou znamená vědět, umět a vytvářet. Baristi ví o kávě spoustu informací, umí vykouzlit kávu, cappuccino..., které je radost ochutnat, ale je na ně i krásný pohled. V soutěži na Venilafi soutěže si můžete zahrát o jeden kilogram prvotřídní kávy a knihu Profese Mistr Kávy v hodnotě 850,- Kč. Kniha je zároveň i skvělou pomůckou při absolvování kavárenského kurzu baristů. Barista-Mistr kávy rekvalifikační kurz akreditace MŠMT ČR stojí 15.000,- Kč, ale formou rekvalifikace přes Úřad práce je ZDARMA.

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Velký výběr povlečení za skvělé ceny

Abychom byli odolnější vůči stresu i vůči bakteriím a virům, je potřeba si každý den pořádně odpočinout a dobře se vyspat. A protože v posteli trávíme značnou část života, hledáme nejen kvalitu pro naše zdraví, ale i krásu a pohodlí, pro naše další smysly. Ložní povlečení chceme mít krásné, příjemné na dotek, z výborných materiálů a to vše samozřejmě i za co nejlepší ceny.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena