^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Ručně vyráběné praktické dárky z kůže

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.

Občas potřebujeme udělat screen (foto) obrazovky našeho počítače, abychom mohli někomu jinému poslat potvrzení, nebo si uchovat vzpomínku, důkaz apod. Jak na to? Připravili jsme jednoduchý návod krok za krokem s fotografiemi pro snazší orientaci. Návod je vytvořený v operačním systému Windows 7,  u jiných OS budou drobné odlišnosti, ale základ je stejný. A protože nám na Venilafi soutěže běží jedna hra, pro kterou je screen třeba, je návod ušit na míru této situace. Pusťme se tedy do práce...Nejdřív pro soutěžící: na facebookové stránce Venilafi soutěže vidíte v pravém sloupci kolik je fanoušků stránky a kolik z toho je vašich přátel. U údaje je červená šipka. To je část, kterou je třeba "vyfotit". Obrázek číslo 2 je detail.Jak udělat screen - na klávesnici si najděte klávesu, která je označena jako PrintScreen nebo PrtScr, jako na úvodní fotce článku. Otevřete si stránku, kterou chcete vyfotit a zmáčkněte tuto klávesu. Pak si na počítači vlevo dole klikněte na tlačítko Start, otevřete si Všechny programy, v nich Příslušenství a v něm Malování nebo anglicky Paint. Vše vidíte na následujících dvou obrázcích. Otevřel se vám program malování, který je standardní součástí každého operačního systému Windows. Klikněte kurzorem myši a levým tlačítkem myši kamkoli na bílou plochu a pomocí klávesnice ctrl a v vložíte obrázek obrazovky. Nejdřív stisknete klávesu Ctrl, držíte ji a stisknete klávesu na písmeno v. Tím se na plochu vloží fotka obrazovky, kterou jste si před chvílí vytvořili pomocí tlačítka PrtScr. 

Vlevo nahoře klikněte na ikonku, vyberte Uložit jako a uložte do svého počítače. 


A opět pro soutěžící: uložený screen pošlete takto - na stránce Venilafi soutěže pod úvodní fotkou klikněte na Zpráva. Vpravo dole v chatu klikněte na ikonku svorky - Přidat soubor. Najděte uloženou fotku obrazovky, vložte ji a tlačítkem Enter odešlete. 
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena