^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.


Všechny výrobky v nabídce jsou z vyčiněné hovězí usně (kůže). Jsou dobarvené barvou od českého výrobce a ošetřené balzámem se včelím voskem. Aby vám pak co nejdéle vydržely, je třeba občas kožené výrobky namazat krémem na kůži, nebo opět balzámem se včelím voskem... Případné nečistoty otřít hadříkem navlhčeným v mýdlové vodě. Výrobek z kůže si sám řekne, kdy potřebuje znovu promazat. Obvykle začne být celkově tužší a pokud mu nedodáte přirozenou mastnotu v podobě krému, začal by praskat.


A z čeho můžete vybírat? Například z kožených náramků, které se zapínají na druk. Jsou v různých barvách a velikosti 2,1 cm na šířku a 21,5 cm na délku. Obal na zápisníku z pravé kůže rázem promění běžný zápisník v diář byznysmena. V zápisníku je 100 listů, které snadno dokoupíte v každém papírnictví a vyměníte díky snadnému ovládání kostry diáře. Diář vám tak vydrží mnoho let. Chcete udělat dojem na blízkou osobu nebo drahou polovičku? Věnujte jim klíčenku z kůže s věnováním dle vašeho přání. Praktický prvek v podobě klíčenky doplněný romantikou je geniální dárek pro každou příležitost. Navíc místo jména se srdíčkem můžete nechat napsat například jméno s věkem a darovat klíčenku třeba k patnáctinám apod. Pravá kůže je trendy pro každou generaci a potěší vždy.  Obchod LUONTO se nachází na portálu WEBUS.cz, kde i vy můžete mít své prodejní místo. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Jak využít tekuté tapety v interiéru

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

Upoutávky

Novoročenky nejen pro obchodní partnery

Už máte připravené vánoční či novoroční přání nebo poděkování za spolupráci obchodním partnerům, zaměstnancům...? Internetový obchod Novorocenky.cz nabízí pestrý výběr přání k nejrůznějším příležitostem. Můžete si dodat vlastní texty, loga nebo fotografie... Nyní můžete využít i kód na dopravu zdarma při objednávce na 500,- Kč. Kód DPZ2016AH vložíte při dokončování objednávky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena