^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak vybrat správnou pánev

Chtěli jsme pořídit novou pánev a ukázalo se, že to není legrace. Mnoho typů materiálů pánví, povrchů, různé rozměry, co z toho lze použít na indukci, elektrickou plotýnku, plynový sporák, sklokeramiku... A tak jsme se obrátili na odborníky. Pánev nekupujeme každý měsíc a chceme zainvestovat správně. A chceme, abychom měli svobodnou volbu v množství použitého tuku, takže to musí být pánev, kde stačí pár kapek a ani palačinky se nepřipálí. A také jsme si přáli rozumnou cenu.

Pravá kůže je velmi odolný materiál. Což je jeden z důvodů, proč je celá staletí v takové oblibě u řemeslníků i uživatelů. Její typická vůně je často spojovaná s luxusem a prestiží. Skvěle vypadají i hotové výrobky. V obchodě LUONTO najdete ručně vyráběné módní doplňky z pravé kůže, tvořené poctivě a s láskou, jak uvádí sám výrobce.


Všechny výrobky v nabídce jsou z vyčiněné hovězí usně (kůže). Jsou dobarvené barvou od českého výrobce a ošetřené balzámem se včelím voskem. Aby vám pak co nejdéle vydržely, je třeba občas kožené výrobky namazat krémem na kůži, nebo opět balzámem se včelím voskem... Případné nečistoty otřít hadříkem navlhčeným v mýdlové vodě. Výrobek z kůže si sám řekne, kdy potřebuje znovu promazat. Obvykle začne být celkově tužší a pokud mu nedodáte přirozenou mastnotu v podobě krému, začal by praskat.


A z čeho můžete vybírat? Například z kožených náramků, které se zapínají na druk. Jsou v různých barvách a velikosti 2,1 cm na šířku a 21,5 cm na délku. Obal na zápisníku z pravé kůže rázem promění běžný zápisník v diář byznysmena. V zápisníku je 100 listů, které snadno dokoupíte v každém papírnictví a vyměníte díky snadnému ovládání kostry diáře. Diář vám tak vydrží mnoho let. Chcete udělat dojem na blízkou osobu nebo drahou polovičku? Věnujte jim klíčenku z kůže s věnováním dle vašeho přání. Praktický prvek v podobě klíčenky doplněný romantikou je geniální dárek pro každou příležitost. Navíc místo jména se srdíčkem můžete nechat napsat například jméno s věkem a darovat klíčenku třeba k patnáctinám apod. Pravá kůže je trendy pro každou generaci a potěší vždy.  Obchod LUONTO se nachází na portálu WEBUS.cz, kde i vy můžete mít své prodejní místo. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena