^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Co vám v životě chybí? Víc uznání, víc peněz, vyšší sebevědomí...? Na všem se dá pracovat. Mozek je úžasný orgán s mnoha netušenými možnostmi a schopnostmi. Ve spolupráci s psychikou dokáže v životě přinést úspěch a štěstí nebo naopak jednu pohromu za druhou. Víme a prozradíme vám, jak mozek a psychiku jednoduše přenastavit na pozitivní a příjemnou spolupráci.


V prvé řadě si ujasněte, co chcete změnit. Může jít i o více věcí. Určitě už jste někdy slyšeli o síle pozitivního myšlení nebo o tom, že z dětství si často lidé odnáší představu o tom, kým jsou, i když to může být naprostý omyl. Pokud rodiče nebo okolí dítě často kritizovali, pak si o sobě bude i v dospělosti myslet negativní věci. Některé špatné návyky můžete získat v průběhu života. Například jste se naučili jíst, když jste ve stresu, když se nudíte apod. a rádi byste se takových návyků zbavili.

To vše a mnohem více se dá změnit pomocí audio technologie, založené na binaurálních rytmech. Jde o relaxační CD, na kterých je nahraný dobře připravený program, který díky patentované technologické úpravě lépe a jinak vnímáme. Patentovaná technologie Hemi-Sync® je prověřená vědci. Výzkum trval padesát let, i nadále se poznatky zdokonalují. V laboratořích v USA probíhají další analýzy a sběry dat.

Nejlepší je CD poslouchat v klidu, třeba i ve spánku, pomocí stereofonních sluchátek. Při poslechu CD upravených technologií Hemi-Sync® se mění mozkové vlny. Změny znázorňuje obrázek níže. Díky tomu mozek dokonaleji vnímá ukládané informace a dochází k úpravě dat, vnímání, informací, které jsme střádali od počátku života.


Využití je obrovské. V e-shopu Hemi-sync.cz najdete v pravém sloupci rozdělení dle využití. Finance, energie, sporty, váha, meditace, uvolnění těla, podpora zdraví, porucha pozornosti, sebevědomí, spánek, učení, paměť, vypořádání se se smrtí a mnoho dalších možností vám přiblíží, kde všude mohou binaurální rytmy zlepšit vaši současnou situaci a možnosti.

CD s technologií Hemi-Sync® jsou rozšířené po celém světě. V České republice se nejvíc prodávají CD s hudbou. CD s mluveným slovem jsou z velké části v anglickém jazyce, a proto jsou vhodná pro uživatele, kteří ovládají anglický jazyk dobře. U CD najdete i ukázky k poslechu pro lepší představu. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Mistři kávy

Víte, kdo si umí opravdu vychutnat dobrou kávu? Mistři na výrobu prvotřídních káv baristi. Být baristou znamená vědět, umět a vytvářet. Baristi ví o kávě spoustu informací, umí vykouzlit kávu, cappuccino..., které je radost ochutnat, ale je na ně i krásný pohled. V soutěži na Venilafi soutěže si můžete zahrát o jeden kilogram prvotřídní kávy a knihu Profese Mistr Kávy v hodnotě 850,- Kč. Kniha je zároveň i skvělou pomůckou při absolvování kavárenského kurzu baristů. Barista-Mistr kávy rekvalifikační kurz akreditace MŠMT ČR stojí 15.000,- Kč, ale formou rekvalifikace přes Úřad práce je ZDARMA.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Na Ceskevyrobky.cz se nám líbí

Nám se na e-shopu Ceskevyrobky.cz líbí hlavně kvůli skvělým Tatrovkám, které si nejmladší vyhlédl a rozhodně prý letos nesmí pod stromkem chybět. Ale dětské zboží české výroby je jen malou kapkou v moři ryze českých výrobků. Vybavíte si zde domácnost, děti do školy, zahradu, kancelář... Do 12 hodin 16.11. můžete také nakupovat v rámci akce Doprava zdarma. To znamená, že při nákupu nad 300,- neplatíte dopravné.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena