^Zpět nahoru

logo

Co vám v životě chybí? Víc uznání, víc peněz, vyšší sebevědomí...? Na všem se dá pracovat. Mozek je úžasný orgán s mnoha netušenými možnostmi a schopnostmi. Ve spolupráci s psychikou dokáže v životě přinést úspěch a štěstí nebo naopak jednu pohromu za druhou. Víme a prozradíme vám, jak mozek a psychiku jednoduše přenastavit na pozitivní a příjemnou spolupráci.


V prvé řadě si ujasněte, co chcete změnit. Může jít i o více věcí. Určitě už jste někdy slyšeli o síle pozitivního myšlení nebo o tom, že z dětství si často lidé odnáší představu o tom, kým jsou, i když to může být naprostý omyl. Pokud rodiče nebo okolí dítě často kritizovali, pak si o sobě bude i v dospělosti myslet negativní věci. Některé špatné návyky můžete získat v průběhu života. Například jste se naučili jíst, když jste ve stresu, když se nudíte apod. a rádi byste se takových návyků zbavili.

To vše a mnohem více se dá změnit pomocí audio technologie, založené na binaurálních rytmech. Jde o relaxační CD, na kterých je nahraný dobře připravený program, který díky patentované technologické úpravě lépe a jinak vnímáme. Patentovaná technologie Hemi-Sync® je prověřená vědci. Výzkum trval padesát let, i nadále se poznatky zdokonalují. V laboratořích v USA probíhají další analýzy a sběry dat.

Nejlepší je CD poslouchat v klidu, třeba i ve spánku, pomocí stereofonních sluchátek. Při poslechu CD upravených technologií Hemi-Sync® se mění mozkové vlny. Změny znázorňuje obrázek níže. Díky tomu mozek dokonaleji vnímá ukládané informace a dochází k úpravě dat, vnímání, informací, které jsme střádali od počátku života.


Využití je obrovské. V e-shopu Hemi-sync.cz najdete v pravém sloupci rozdělení dle využití. Finance, energie, sporty, váha, meditace, uvolnění těla, podpora zdraví, porucha pozornosti, sebevědomí, spánek, učení, paměť, vypořádání se se smrtí a mnoho dalších možností vám přiblíží, kde všude mohou binaurální rytmy zlepšit vaši současnou situaci a možnosti.

CD s technologií Hemi-Sync® jsou rozšířené po celém světě. V České republice se nejvíc prodávají CD s hudbou. CD s mluveným slovem jsou z velké části v anglickém jazyce, a proto jsou vhodná pro uživatele, kteří ovládají anglický jazyk dobře. U CD najdete i ukázky k poslechu pro lepší představu. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kvalitní spodní prádlo, pyžama i bytový textil

Kvalitní spodní prádlo je základem každého outfitu. Především pro udržení zdraví intimních partií, ale i pocit pohodlí patří k důležitým věcem, které nám každý den zpříjemní. Internetový ochod Alysia.cz vybírá své dodavatele pečlivě. Kvalita materiálů i samotného zpracování všech výrobků jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru zboží do prodeje. Kromě spodního prádla nabízí obchod také dámské a pánské oblečení a bytový textil.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty

Jsem ukázkový příklad toho, že se vědci s kolagenem nemýlí. Životem jsem proplouvala ve zdraví a dobré kondici prakticky s minimem snahy. Před 4 lety jsem potřetí otěhotněla, to mi bylo lehce na 35 let, necelé poslední tři roky kojím, poslední rok už nedobrovolně, ale třetí syn má v tomto jasno a zatím se mi ho nepodařilo přesvědčit, že by se bez mateřského mléka obešel. Tělo dostává pěkně zabrat a je to na něm už znát.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena