^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak na opary

Právě probíhající zimní měsíce s poněkud nezimním klimatem jsou ideální živnou půdou pro různé druhy infekcí. Jsou to chřipky, rýmy, záněty průdušek, které zvládnou svého hostitele spolehlivě uložit do peřin a donutí ho vyhřívat se. V souvislosti s těmito nepříjemnostmi se rovněž velmi často objevuje nepříjemný jev, který jednak dovede pěkně bolet a jednak se umí zjevit v momentě, kdy se to nejméně hodí. Jedná se o všem velmi dobře známý opar.

Dnešní moderní doba si žádá rychlý a plnohodnotný výkon, ocitáme se ve stresu z řady nesplněných úkolů, jsme pod každodenním tlakem. Neumíme se ztišit, vypnout a po chvíli relaxu se namotivovat ke splnění zbývajících úkolů. Kolikrát spíše propadáme v návalu práce depresím. Často býváme sebekritičtí a podléháme své čím dál tím více se oslabující vůli. Zapomněli jsme, že proto, aby naše pracovní výkony byly efektivní, potřebujeme se naopak naučit také odpočívat. A třeba i za poslechu k tomu určené relaxační hudby, která zklidní naši mysl a dá odpočinout našemu tělu.

Na trhu s CD produkty je dnes k dispozici relaxační a meditační hudba zaměřená speciálně na rozvoj mysli a maximální pracovní výkon. Metoda založená na poslechu takové hudby je vědecky podloženou a klinicky prokázanou audio technologií. Tento typ technologie za pomoci binaurálních rytmů přispívá k lepšímu propojení mysli a těla. Díky těmto kvalitám ji rozsáhle používají terapeuti, lékaři i pedagogové. 

Binaurální rytmy se vytvářejí souhrou dvou různých zvuků plynoucích ve vzájemné harmonii. Vzniká tak melodie, která je slyšet pouze v mozku. Účinky binaurálních rytmů jsou uklidňující, relaxační a meditativní.

Audio technologie Hemi-Sync® je díky řadě speciálních tematických cvičení určena k duchovnímu růstu osobnosti. Různé typy relaxační hudby dokáží prospět například vašemu zdravotnímu stavu, dokáží zlepšit spánek, zdokonalit schopnosti soustředění, zaručit vám spokojenost se sebou samým. Probudí ve vás vyšší sebevědomí a pocit úcty ke svému tělu i mysli. Poslech určitého typu relaxační hudby posiluje studijní kvality a spolehlivě si poradí i s dotírajícím stresem.

Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale pomocí řízené relaxace a meditace můžete změnit své podvědomí, naladit se na svá přání a cíle, kterých chcete a hodláte dosáhnout. Stačí málo a můžete začít přitahovat štěstí, zdraví, bohatství i lásku. Poslechem správné hudby a celkovým ztišením můžete trvale zvýšit svou sebedůvěru a zdravě se namotivovat k naplnění všech stránek života, které na vás doposud jen čekaly.

Řada audio nahrávek se týká zejména touhy po uskutečnění svých snů spjatých s dosažením velkého množství peněz. Proč ne, peníze vzbuzují pocit zabezpečení, ale také pocit sebenaplnění z úspěchu. Každý člověk chce být úspěšný, užitečný. Jinak jeho život vyznívá naprázdno. Pomocí určitého typu relaxační hudby si můžete osvojit techniku řízené relaxace, vizualizace a pozitivní sugesce. Ty vám budou nápomocné při postupném vymezování různých bariér a obav,  které vám brání dosáhnout svého vysněného cíle. Tyto techniky vytvoří zkrátka ve vaší mysli zcela pozitivní návyky, které vám pomohou zajistit si dostatek finanční hojnosti.

Zajímavá je také účelová motivace prováděná ve spánku. Zatímco budete tiše snít o svých cestách za vysněnou kariérou, pomocí CD naladěného před spaním začnou do vaší mysli proudit samé pozitivní sugesce. Je totiž vědecky prokázáno, že ve stavu mezi bděním a spánkem je podvědomí nejpřístupnější. V té chvíli navíc neklade takovým sugescím lidská mysl a kritika žádný odpor. Když tedy budete před usnutím poslouchat samé pozitivní a vůbec příjemné sugesce, nahradíte tak v mysli zabydlené negativní vzorce svého chování, které vám brání splnit si své cíle. 

Je třeba si také uvědomit, že lidské povědomí může protestovat proti tomu, co si skutečně přejete. Bojí se změny, revoltuje, křičí, že jste příliš slabí, že dojít až k cíli nezvládnete. Takto negativně nastavená mysl pak opravdu může zabránit uskutečnění toho, co si doopravdy přejete. Zkuste si tedy naprogramovat vědomí nově a lépe, zkrátka tak, aby bylo s tím, po čem toužíte v souladu. Za pomoci speciální relaxační a motivační hudby spolehlivě posílíte svou vůli a uvidíte, že se vám bude dařit v osobním i profesním životě. A tak se už dál netrapte malichernostmi, zaposlouchejte se do příjemných relaxačních tonů a doufejte, věřte v lepší zítřky. A začněte na nich pracovat co možná nejhlouběji – až ve své mysli. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena