^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Dnešní moderní doba si žádá rychlý a plnohodnotný výkon, ocitáme se ve stresu z řady nesplněných úkolů, jsme pod každodenním tlakem. Neumíme se ztišit, vypnout a po chvíli relaxu se namotivovat ke splnění zbývajících úkolů. Kolikrát spíše propadáme v návalu práce depresím. Často býváme sebekritičtí a podléháme své čím dál tím více se oslabující vůli. Zapomněli jsme, že proto, aby naše pracovní výkony byly efektivní, potřebujeme se naopak naučit také odpočívat. A třeba i za poslechu k tomu určené relaxační hudby, která zklidní naši mysl a dá odpočinout našemu tělu.

Na trhu s CD produkty je dnes k dispozici relaxační a meditační hudba zaměřená speciálně na rozvoj mysli a maximální pracovní výkon. Metoda založená na poslechu takové hudby je vědecky podloženou a klinicky prokázanou audio technologií. Tento typ technologie za pomoci binaurálních rytmů přispívá k lepšímu propojení mysli a těla. Díky těmto kvalitám ji rozsáhle používají terapeuti, lékaři i pedagogové. 

Binaurální rytmy se vytvářejí souhrou dvou různých zvuků plynoucích ve vzájemné harmonii. Vzniká tak melodie, která je slyšet pouze v mozku. Účinky binaurálních rytmů jsou uklidňující, relaxační a meditativní.

Audio technologie Hemi-Sync® je díky řadě speciálních tematických cvičení určena k duchovnímu růstu osobnosti. Různé typy relaxační hudby dokáží prospět například vašemu zdravotnímu stavu, dokáží zlepšit spánek, zdokonalit schopnosti soustředění, zaručit vám spokojenost se sebou samým. Probudí ve vás vyšší sebevědomí a pocit úcty ke svému tělu i mysli. Poslech určitého typu relaxační hudby posiluje studijní kvality a spolehlivě si poradí i s dotírajícím stresem.

Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale pomocí řízené relaxace a meditace můžete změnit své podvědomí, naladit se na svá přání a cíle, kterých chcete a hodláte dosáhnout. Stačí málo a můžete začít přitahovat štěstí, zdraví, bohatství i lásku. Poslechem správné hudby a celkovým ztišením můžete trvale zvýšit svou sebedůvěru a zdravě se namotivovat k naplnění všech stránek života, které na vás doposud jen čekaly.

Řada audio nahrávek se týká zejména touhy po uskutečnění svých snů spjatých s dosažením velkého množství peněz. Proč ne, peníze vzbuzují pocit zabezpečení, ale také pocit sebenaplnění z úspěchu. Každý člověk chce být úspěšný, užitečný. Jinak jeho život vyznívá naprázdno. Pomocí určitého typu relaxační hudby si můžete osvojit techniku řízené relaxace, vizualizace a pozitivní sugesce. Ty vám budou nápomocné při postupném vymezování různých bariér a obav,  které vám brání dosáhnout svého vysněného cíle. Tyto techniky vytvoří zkrátka ve vaší mysli zcela pozitivní návyky, které vám pomohou zajistit si dostatek finanční hojnosti.

Zajímavá je také účelová motivace prováděná ve spánku. Zatímco budete tiše snít o svých cestách za vysněnou kariérou, pomocí CD naladěného před spaním začnou do vaší mysli proudit samé pozitivní sugesce. Je totiž vědecky prokázáno, že ve stavu mezi bděním a spánkem je podvědomí nejpřístupnější. V té chvíli navíc neklade takovým sugescím lidská mysl a kritika žádný odpor. Když tedy budete před usnutím poslouchat samé pozitivní a vůbec příjemné sugesce, nahradíte tak v mysli zabydlené negativní vzorce svého chování, které vám brání splnit si své cíle. 

Je třeba si také uvědomit, že lidské povědomí může protestovat proti tomu, co si skutečně přejete. Bojí se změny, revoltuje, křičí, že jste příliš slabí, že dojít až k cíli nezvládnete. Takto negativně nastavená mysl pak opravdu může zabránit uskutečnění toho, co si doopravdy přejete. Zkuste si tedy naprogramovat vědomí nově a lépe, zkrátka tak, aby bylo s tím, po čem toužíte v souladu. Za pomoci speciální relaxační a motivační hudby spolehlivě posílíte svou vůli a uvidíte, že se vám bude dařit v osobním i profesním životě. A tak se už dál netrapte malichernostmi, zaposlouchejte se do příjemných relaxačních tonů a doufejte, věřte v lepší zítřky. A začněte na nich pracovat co možná nejhlouběji – až ve své mysli. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Pintněte si inspiraci na Pinterest

{jcomments off}Už jste o Pinterest slyšeli? Pinterest je sociální síť, podobně jako facebook, twitter, youtube a další. Její hlavní vyjadřovací schopností je fotografie. Funguje velmi jednoduše, díky tomu si už získala miliony uživatelů po celém světě. I magazín Venilafi má už vlastní profil a pár prvních fotografií na nástěnce https://www.pinterest.com/magaznv/

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

Upoutávky

Domov s vůní historie

Chcete, aby na vás po vstupu do domu dýchla omamná vůně historie? Ta, kterou si lidé vychutnávají, když vkročí do starého hradu nebo zámku? Můžete si ji přinést do svého interiéru nebo alespoň šikovně zvolenými doplňky vytvořit iluzi, která váš domov spojí s historií a tradicí. Zajímá vás, jak toho dosáhnout?

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena