^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Návody na háčkované medvídky

 Rádi tvoříte? Máme pro vás tip na výborně a jednoduše zpracované návody na háčkované medvídky. Háčkovaní medvídci jsou oblíbenou hračkou dětí, ale také výbornou relaxací pro maminky, tety, babičky..., když je tvoří. Vyznat se v mračnu nejrůznějších návodů a zjistit, který bude ten pravý, není snadné. Přece jen zjistit v půlce rozdělané hračky, že tudy cesta nevede, je minimálně nepříjemnost. Proto je lepší volit návody, které jsou prověřené a připravené do dokonale jednoduché a přehledné podoby a stojí pár korun.

Jak ušetřit trochu času, nebo lépe ochránit nádobí, linku, vlastní pokožku...? Jak snadněji a přitom šetrně odstranit mastnotu a připáleniny ze sporáku, digestoře apod.? Existuje velké množství vychytávek, rad a tipů. Některé z nich vám prozradíme. 

 

Například, pokud myjete část nebo většinu nádobí ručně, pomocí Dishmatic nástavce s houbičkou, drátěnkou nebo kartáčem ušetříte svou kůži před kontaktem se špínou nebo mycím prostředkem. Mycí prostředek vlijete přímo do násady čistícího pomocníka, a pak už jen pohodlně myjete. Rukavice můžete nadobro odložit a krém na ruce nebude potřeba tak často. 

Alobal můžete použít na mnohem více věcí, než možná tušíte. Například s ním snadno naostříte nůžky. Alobal vícekrát přehněte a stříhejte. Díky tomu se nůžky krásně nabrousí. Pokud se vám častěji připalují některé druhy koláčů, pizza apod., stačí okraje přikrýt alobalem a nepřipálí se nic. Blíží se léto, dotěrný hmyz bude opět všude, včetně našeho pití. Ale stačí kousek alobalu, ze kterého jednoduše vytvoříte víčko a hmyz má smůlu. Navíc můžete do alobalu udělat dírku na brčko. 

Worcesterovou omáčku využijete nejen na ochucení pokrmů. Dají se s ní skvěle vyčistit zašlé kovy. Dokonce i prošlá omáčka skvěle čistí, na fotografii je důkaz. Stačí zašlý kov, v tomto případě mince, polít omáčkou a počkat minutu, dvě. Otočit minci, aby si i druhá strana užila očisty a po další minutce působení mince nebo čištěný kov opláchnout ve vodě. A ejhle jaká krása se pod tím nánosem skrývala. 

Stejně důmyslný prostředek na čištění je ocet a jedlá soda. Kombinací těchto dvou pomocníků v kuchyni vyčistíte připáleniny na plotně, odpady, z těch odstraníte zbytky i zápach. Nejdřív nasypete na plotnu sodu, pak ji trochu přelijete octem. Okamžitě spolu začnou reagovat a ničit špínu. Po minutě stačí desku očistit houbičkou. U odpadů nejdřív nalijte trochu octa, pak nasypte sodu a přelijte octem. Nechte vyšumět a pak prolijte odpad ještě vroucí vodou a máte ho jako nový. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena