^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Jak ušetřit trochu času, nebo lépe ochránit nádobí, linku, vlastní pokožku...? Jak snadněji a přitom šetrně odstranit mastnotu a připáleniny ze sporáku, digestoře apod.? Existuje velké množství vychytávek, rad a tipů. Některé z nich vám prozradíme. 

 

Například, pokud myjete část nebo většinu nádobí ručně, pomocí Dishmatic nástavce s houbičkou, drátěnkou nebo kartáčem ušetříte svou kůži před kontaktem se špínou nebo mycím prostředkem. Mycí prostředek vlijete přímo do násady čistícího pomocníka, a pak už jen pohodlně myjete. Rukavice můžete nadobro odložit a krém na ruce nebude potřeba tak často. 

Alobal můžete použít na mnohem více věcí, než možná tušíte. Například s ním snadno naostříte nůžky. Alobal vícekrát přehněte a stříhejte. Díky tomu se nůžky krásně nabrousí. Pokud se vám častěji připalují některé druhy koláčů, pizza apod., stačí okraje přikrýt alobalem a nepřipálí se nic. Blíží se léto, dotěrný hmyz bude opět všude, včetně našeho pití. Ale stačí kousek alobalu, ze kterého jednoduše vytvoříte víčko a hmyz má smůlu. Navíc můžete do alobalu udělat dírku na brčko. 

Worcesterovou omáčku využijete nejen na ochucení pokrmů. Dají se s ní skvěle vyčistit zašlé kovy. Dokonce i prošlá omáčka skvěle čistí, na fotografii je důkaz. Stačí zašlý kov, v tomto případě mince, polít omáčkou a počkat minutu, dvě. Otočit minci, aby si i druhá strana užila očisty a po další minutce působení mince nebo čištěný kov opláchnout ve vodě. A ejhle jaká krása se pod tím nánosem skrývala. 

Stejně důmyslný prostředek na čištění je ocet a jedlá soda. Kombinací těchto dvou pomocníků v kuchyni vyčistíte připáleniny na plotně, odpady, z těch odstraníte zbytky i zápach. Nejdřív nasypete na plotnu sodu, pak ji trochu přelijete octem. Okamžitě spolu začnou reagovat a ničit špínu. Po minutě stačí desku očistit houbičkou. U odpadů nejdřív nalijte trochu octa, pak nasypte sodu a přelijte octem. Nechte vyšumět a pak prolijte odpad ještě vroucí vodou a máte ho jako nový. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a kapsle s živým kolagenem od Nezestarni.cz

Není kolagen jako kolagen. Kolagen je pro každého člověka nepostradatelnou součástí pokožky, vazů, šlach, kostí, kloubů, pojivových tkání, svalů, oči, nehtů, vlasů, apod. Postupem věku se nám jeho tvorba v těle snižuje, navíc nám ubývá i vlivem kouření, stresu, nevyspání, různých nemocí, únavy, přepracování, zvýšené tělesné námahy i sportu. U žen se bohužel přestává tělesný kolagen „vyrábět“ s příchodem menopauzy. Ze začátku se přirozené snižování tvorby kolagenu projevuje nenápadně, poznáme to díky sušší, napnutější pokožce, množícím se vráskám a povislé kůži i ochabujícím svalům. Postupem času jsme mnohem častěji unaveni, přibývají bolesti kolen, kloubů, mění se chemie mozku, více marodíme a rekonvalescence po nemoci trvá mnohem déle než za mlada. 

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tabule na psaní, která nezabere žádný prostor

Chcete pořídit dětem tabuli na psaní a kreslení nebo do kanceláře tabuli na vzkazy, prezentace..., ale za využití minima prostoru? Nabízíme tip na tabuli, pro kterou vám postačí kousek stěny, prostor nespotřebuje žádný. Jednoduše si ji štětcem nebo válečkem natřete přesně tam, kde ji chcete mít. Na tabuli o rozměrech několik metrů čtverečních vám postačí jedna plechovka tabulové barvy Dupli Color za cenu 210,- Kč.

Testování, recenze

Úklidová sada Dishmatic - testování

 

Naši čtenáři testovali úklidovou sadu Dishmatic. Testujících bylo celkem 15, přihlásili se přes naši výzvu. Sada obsahovala 1x násadu s houbičkou, 1x násadu s drátěnkou a 1x násadu s kartáčem. Po zhruba 14 dnech používání sady Dishmatic nám poslali své reakce. Přišlo 15 pozitivních reakcí s pár připomínkami. Všechny reakce si můžete přečíst v tomto článku. Redakce upravovala texty pouze stylově, v obsahu se nic nezměnilo.

Upoutávky

BEP – Much Better Fuel – nižší spotřeba paliva

R/Evoluce v aditivech přichází... Milé dámy motoristky, představujeme vám zcela revoluční produkt v oblasti palivových aditiv. BEP – Much Better Fuel je natolik odlišný od své konkurence, že se nebojíme tvrdit, že nic podobného na celosvětovém trhu nenajdete. Aby bylo dosaženo stejných účinků, které BEP Much Better Fuel nabízí, museli byste smíchat alespoň 5 současně dostupných produktů na trhu. Avšak díky přísně střežené receptuře BEP ani po smíchání konkurenčních přípravků nedostanete to, co vám nabízíme právě my a to v jedné tabletě!

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena