^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Dárek. Věc, která by měla udělat radost především obdarovávanému. Proto je dobré věnovat koupi dárku dostatek času. Vyberete-li dobře, pak tím zároveň sdělujete, že vám na příjemci dárku záleží a znáte ho natolik, že jste se mu trefili do vkusu. Je mnoho faktorů, které výběr pozornosti pro naše blízké ovlivňují. Prvním z nich je bezesporu věk. Jiná věc potěší pubertální dítko, jiná manažera v produktivním věku a naopak jiná babičku, která čeká na vnoučata.

 

Naprosto úžasně se kupuje dárek pro člověka, který má jasně vyhraněné zájmy. Nic tak nepotěší například filatelistu, jako nové album na známky. Milovník klasické hudby zajisté ocení předplatné například do opery, nebo nějaké renomované koncertní síně. A sportovec bude jásat nad novými sportovními botami.

Kromě těchto „hobby“ dárků jsou zvláště mezi mladšími skupinami obyvatelstva rozšířené dárky z kategorie žertovné. Dělají radost, děsí, nebo rozesmějí. Podle toho, jak pevné nervy obdarovaný má. Už se vám někdy stalo, že jste si osladili kávu a kostky se nerozpustily? Nebo vám v pivu plaval brouk? A to ani nemluvím o tom, že když si sednete, vyloudíte povědomý zvuk, aniž byste k tomu měli důvod. Pravděpodobně se našel někdo, kdo vám pod polštář na židli ukryl prdící pytlík. S takovými dárky ale pozor. Měli byste mít jistotu, že podobnou pozornost obdarovaný ustojí. A také je nutno mít na zřeteli, že ne při každé příležitosti se hodí něco podobného nastražit.

Další kategorií pak může být legrační oblečení. Ctitelé filmové klasiky budou nadšeni ze Spidermanovy kombinézy. Kdo chce, může vyrazit do ulic například jako Jack Sparrow. Naprostou klasikou jsou pak trička s vtipnými nápisy, které trefně glosují ať už samotného nositele, tak i současnou situaci. Jsou to vlastně jakési textilní noviny.

Nejen legrací ale živ je člověk. Poměrně rozšířeným typem dárků jsou drobné předměty pro štěstí. Malé nicotnosti, které mají tu kouzelnou moc, že chrání své majitele, odhánějí od nich smůlu a starají se o to, aby všechno probíhalo tak, jak má. Mezi nejklasičtější předměty z této kategorie patří samozřejmě sošky slonů nebo přívěsky ve tvaru čtyřlístku.

Jsou dárky malé, ale jsou i dary velké a honosné. Mezi ty honosné patří například obrovské diamanty. Jeden z nejznámějších, Orlov, daroval carevně Kateřině Veliké její milenec, kníže Grigorij Orlov, v roce 1772.

Snad největším darem, který kdy kdo někomu dal, je socha, která už 130 let nehnutě stojí na ostrůvku před New Yorkem. Američané jí nazývají Statue of Liberty a u nás jí známe jako Sochu svobody. Nově vzniklé Spojené státy americké jí dostaly darem od Francouzské republiky jako symbol boje za nezávislost, na kterém se podílelo i mnoho francouzských občanů.

Ať už tedy někomu darujete malou drobnost pro štěstí, nebo obrovský drahokam, největší odměnou bude pro vás radost a štěstí blízkého člověka. A to je zase vzácný dar pro vás. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či nakrájená na kousky například k pečenému masu, do dršťkové polévky apod. Ještě více ji nejspíš oceníte sušenou a drcenou ve formě prášku, kdy si zachovává své skvělé vlastnosti a pomáhá při mnoha zdravotních obtížích.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Zahradní párty – jak na to...

S rostoucím vlivem především americké kultury stoupá i v našich zeměpisných šířkách obliba zahradních slavností. Párty k oslavě narozenin, svatby pod širým nebem, posezení s přáteli. Takovou slavnost lze uspořádat prakticky kdekoliv.

Testování, recenze

Recenze MARIYAM EDP

Patrně jste si už všimli, že testujeme luxusní parfémy, které najdete na stránkách Malikah.eu. Všechny recenze jsou k přečtení v rubrice Testování (levý sloupec, Hlavní menu). Každý parfém testujeme několik dní po sobě. Nanáší se pár kapek na místa, kde výrazněji proudí krev. Takových vhodných míst je více. Například zápěstí, loketní jamky, tepny na krku nebo za ušima.

Upoutávky

Ráj triček

Jen málo kousků oblečení se těší tak neutuchající popularitě u všech věkových skupin a obou pohlaví. A jen málokteré oblečení vypovídá o osobnosti svého majitele. Jedním z tohoto mála bylo, je a bezesporu ještě dlouho bude tričko. Provází nás v práci, ve volném čase, při sportu a mnohdy i ve spánku.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena