^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak využít tekuté tapety v interiéru

Chystáte se vymalovat? Máte problémy s nerovnostmi zdí, nebo s původní tmavou barvou, válečkem apod.? Nebo chcete pro svůj byt či kancelář něco méně tradičního? Tekuté tapety jsou výborným tipem pro vás všechny. Pracuje se s nimi snadno, zvládne je na zeď nanést i nezkušený začátečník a navíc je můžete využít i na místech, kde běžné tapety nelze použít nebo klasický nátěr nezakryje, co je třeba.

Malé, drobné předměty, které se záhadně ztrácí v momentě, kdy je nejvíce potřebujeme. Mezi typické zástupce trýznitelů naší paměti patří klíče. Velmi často se stává, že zapadnou na dno kabelky, nebo jsou ze záhadných důvodů k nenalezení těsně před odchodem z domova. Mnohdy trvá téměř nekonečně dlouhou dobu, než se zase objeví.


Internetový obchod www.levnezde.cz nabízí iTag lokátor na klíče. Malý přívěsek, který vás rychle a efektivně zbaví starostí s hledáním klíčů, jehož použití je více než jednoduché. Prvním krokem je instalace aplikace iTracking do vašeho telefonu. Lokátor připevníme ke klíčům nebo jinému předmětu například pomocí kroužku na klíče. Stiskneme tlačítko na přívěsku a pomocí bluetooth propojíme lokátor s mobilním telefonem. Vše je připraveno k hledání klíčů. Stačí pouze stisknout odpovídající tlačítko v aplikaci a přívěsek vás upozorní výrazným zvukem na výskyt hledaného předmětu. Další velmi oblíbenou funkcí je spouštěč fotoaparátu v mobilní telefonu. Stačí otevřít fotoaparát a stisknout tlačítko na lokátoru. Tuto funkci ocení zejména milovníci selfie nebo skupinových fotek. Dosah signálu iTagu je až 23 metrů.


iTag je napájen knoflíkovou baterií, která vydrží až půl roku. Lze ho připevnit nejen na klíče, ale také na telefon, na kabelku nebo na jinou věc, kterou každou chvíli hledáte. Získáte tak nejen velmi účinného pomocníka, ale také originální doplněk. Lokátory lze zakoupit ve čtyřech barvách – černé, bílé, zelené a růžové.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena