^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Malé, drobné předměty, které se záhadně ztrácí v momentě, kdy je nejvíce potřebujeme. Mezi typické zástupce trýznitelů naší paměti patří klíče. Velmi často se stává, že zapadnou na dno kabelky, nebo jsou ze záhadných důvodů k nenalezení těsně před odchodem z domova. Mnohdy trvá téměř nekonečně dlouhou dobu, než se zase objeví.


Internetový obchod www.levnezde.cz nabízí iTag lokátor na klíče. Malý přívěsek, který vás rychle a efektivně zbaví starostí s hledáním klíčů, jehož použití je více než jednoduché. Prvním krokem je instalace aplikace iTracking do vašeho telefonu. Lokátor připevníme ke klíčům nebo jinému předmětu například pomocí kroužku na klíče. Stiskneme tlačítko na přívěsku a pomocí bluetooth propojíme lokátor s mobilním telefonem. Vše je připraveno k hledání klíčů. Stačí pouze stisknout odpovídající tlačítko v aplikaci a přívěsek vás upozorní výrazným zvukem na výskyt hledaného předmětu. Další velmi oblíbenou funkcí je spouštěč fotoaparátu v mobilní telefonu. Stačí otevřít fotoaparát a stisknout tlačítko na lokátoru. Tuto funkci ocení zejména milovníci selfie nebo skupinových fotek. Dosah signálu iTagu je až 23 metrů.


iTag je napájen knoflíkovou baterií, která vydrží až půl roku. Lze ho připevnit nejen na klíče, ale také na telefon, na kabelku nebo na jinou věc, kterou každou chvíli hledáte. Získáte tak nejen velmi účinného pomocníka, ale také originální doplněk. Lokátory lze zakoupit ve čtyřech barvách – černé, bílé, zelené a růžové.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Vtipný a sexy dárek pro muže

Přemýšlíte, jaký dárek pořídíte své chlapské polovičce? Náš tip potěší jeho i vás :) Zástěra s názvem Číšník promění vašeho miláčka v sexy číšníka. Když si ji oblékne s pustí se do vaření nebo vám přinese snídani do postele, určitě se dočká příjemné odměny.

Testování, recenze

Recenze na DTANGLERBAND gumičky a DTANGLER kartáč

Není možné nenarazit na internetu nebo v časopisech na některý z těchto dvou výrobků. Gumičky v sadě po pěti DTANGLERBAND nebo rozčesávací kartáče DTANGLER. Oba výrobky jsou všude prezentované jako revoluční, inovativní a převratné produkty ve světě péče o vlasy. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži a vlasy a prozradíme, co si o výrobcích myslíme my.

Upoutávky

RAIN – punčochové zboží

Podzimní nečas a lehké přízemní mrazíky nás pomalu nutí odkládat letní oblečení a sáhnout po něčem teplejším a také dostatečně pohodlném. V dřívějších dobách se ne vždy pohodlí a teplo snoubilo s elegancí a kvalitou. Firma RAIN – punčochové zboží poskytuje široký výběr nejen ponožek, punčoch a spodního prádla, ale i domácí obuvi a oblečení, které v sobě spojuje účelnost a pohodlí s elegantním vzhledem a příznivou cenou.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena