^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Každoročně je pořádána velká akce pro všechny knihomily, nakladatele, vydavatele, spisovatele… Jmenuje se Svět knihy a já, jakožto docela obyčejný milovník dobrého čtení, jsem neodolala a tu nádheru spatřila na vlastní oči. Asi se vám to bude zdát zvláštní, když říkám nádheru, ale pro mě to byl obrovský zážitek. Vezměte dítě do hračkářství a bude koukat s otevřenými ústy a zcela určitě neodejde s prázdnou. Přesně tak to bylo i se mnou na veletrhu knih. Tři obrovské místnosti plné voňavých knížek, chápete, že jsem musela odolávat velikým pokušením. Odnesla jsem si nádherných devět kousků a vůbec jsem neřešila, že je budu muset taky nějak dopravit domů. On se totiž tento koníček i docela pronese. Představím vám knihy, ke kterým mám nejblíže.


Ví o tobě od Sarah Pinborough

Jak z anotace vyplývá, nebude o překvapení nouze. Manželem opuštěná žena středních let se zamiluje do sympatického muže, který má jednu menší vadu. Je tak trochu ženatý. Vpluje do tohoto trojúhelníku, s manželkou se spřátelí a stává se němým pozorovatelem jejich manželství. Ovšem, tento svazek je plný nevyřčených tajemství, která nejspíš měla zůstat skryta. Já jsem tedy hodně zvědavá na čtení.Pohřbený život od Allen Eskens

Malý Joe dostane ve škole za úkol sepsat životopis známého člověka. Kdo ví, proč si vybral zrovna usvědčeného vraha, který umírá. Při jejich rozhovorech mu stále víc dochází, že byl usvědčený neprávem a ve své dětské naivitě se pokusí usvědčení zvrátit a očistit vrahovo jméno. Ale kdo ví, kde je vlastně pravda.


Jákobovy barvy od Lindsey Hawden

Tato kniha mi byla na Světě knihy darována, jako poděkování za spolupráci s nakladatelstvím a já si toho nesmírně vážím. O to víc, že knížka je skvělá. Myslíte si, že jste toho o holokaustu už přečetli dost a nic nového už vědět nepotřebujete. Jste na omylu, stále se máte co dozvídat a v této knize to najdete. Tentokrát z pohledu osmiletého, cikánského chlapce, který je na útěku před nacisty, jejich zvěrstvy a vlastními, mučivými vzpomínkami.Mé jméno je nikdo od Kristen Orlando

Opět nádherný dárek a ocenění naší spolupráce, který mě nesmírně překvapil. Trochu se vymyká žánru, který běžně čtu, ale velice ráda se do knihy pustím. Sedmnáctiletá Reagan se zamiluje, prožívá první milostné vzplanutí, ale je postavena před nelehkou volbu. Je totiž cvičena pro boj na život a na smrt a když jí jsou uneseni její rodiče, musí volit. Láska nebo boj.


Svět knihy 2017 skončil. Moc ráda jsem byla jeho součástí, i když jen nepatrnou. Setkání s jinými blogery, lidmi, se kterými komunikuji pouze v tom virtuálním světě, bylo nezapomenutelné. A jim všem patří můj velký dík. Bez osobních setkání s tolika báječnými lidmi by to nebylo úplné.

Jana Hlavičková, Knihy na cestách

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hýčkejte své nejmenší v bambusu

Bambus je naprosto úžasný a pro kůži něžný materiál. Kdo už bambus na těle okusil, nechce nic jiného. Dospělí bambus nejčastěji využívají ve formě spodního, prádla funkčních triček, ale jeho obliba a využití se rychle rozšiřuje na mnoho dalších typů oblečení. Bambus výborně saje, větrá, hřeje i chladí, má antiseptické schopnosti, výborně se pere, rychle schne... Pro jeho vysoké kvality i hebkost při doteku ho najdete i na výrobcích pro miminka a malé děti české značky SWEET MONKEY. Plenky, plenkové kalhotky, punčocháčky i legíny můžete aktuálně nakupovat s 20% slevou, více info v článku níže.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Nová kniha Balení dárků

Kdy je dárkem už jen to, že je dárek zabalený? No přece, když ho zabalíte podle některého z návodů z knihy Balíme dárky. Nová kniha tvořivého nakladatelství Metafora.cz vyšla v těchto dnech. Najdete v ní 30 skvělých návodů na stylové a originální balení dárků. Po pár lekcích už zaručeně o Vánocích a na oslavách každý pozná, že tak skvěle zabalený dárek musí být jen od vás:)

Testování, recenze

Recenze na živý kolagen Face a vitamin C od Nezestarni.cz

Tak si to představte. Večer uléháte natření živým kolagenem a ráno se probudíte o pár let mladší. Pleť hebká, jemná, skoro jak kdysi dávno v dětských letech. A to už se nacházím v takzvaném zralém věku :) Výrobky z Nezestarni.cz nakupuji a testuji od listopadu loňského roku, kdy jsem začala právě živým kolagenem a postupně přidávala další. Moje nejoblíběnější trojka je živý kolagen Face, kolagenové kapsle a vitamin C, se kterým jsem začala až v únoru. Čekala jsem od něj nejméně a ohromil mě nejvíce.

Upoutávky

Módní lákadla pro nevěsty i družičky

Léto se blíží a čas svateb vrcholí. Chystáte se na nějakou, ať už v hlavní nebo ve vedlejší úloze? S našimi vychytávkami se rychle zbavíte stresu a nervozity z faktu, že nemáte co na sebe a čas přitom tak neúprosně letí. Chcete být v ten velký den opravdu dokonalé? Můžete. A postarat se o to můžete přímo z pohodlí vašeho domova.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena