^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Čím dál častěji nakupuji přes internet. Potraviny, drogerii, oblečení, hračky... V 10% online nákupů jsem spokojená s průběhem nákupu, výškou poštovného i kvalitou zboží. Opravdu jen tak málo obchodů mě potěší natolik, že jsem ochotná nakoupit zase. A o části z těch 10% dobrých obchodů s výborným přístupem a kvalitním zbožím, se pak dozvídáte ve formě recenzí, v naší rubrice Testování. Jedním z posledních online nákupů bylo pořízení bavlněného povlečení pro nejmladšího člena rodiny a větší bambusový ručník, který lákal mě. Jak už napověděla předchozí věta, s nákupem jsem byla spokojená. Ovšem nejen to, i z těch deseti procent dobře proběhlých nákupů, řadím obchod, přístup provozovatele a kvalitu zboží k absolutní špici. Osobně si jej řadím mezi 2% obchodů a nákupů, ze kterých jsem celkově nadšená a velice ráda nakoupím zas.

Je bavlna a bavlna. Pokud máte trošku více zkušeností, poznáte nekvalitní bavlnu na dotek. Například trička ze 100% bavlny koupená ve vietnamském obchodě se vám 100% do měsíce zaperou, srazí, zežmolkovatí... Bohužel to není problém jenom tohoto typu obchodů. Mám tři syny a 2/3 nakoupeného oblečení na internetu i z obchodů, které uvádí, že jde například o luxusní pánskou módu, dopadly stejně nevalně a do měsíce, maximálně do dvou, taková trička prostě vyhazujeme do popelnice. S povlečením a prostěradly je to prakticky stejné. Například froté prostěradlo pochybné kvality se vám do pár týdnů proděraví apod.


Nic z toho neplatí pro bavlněné oblečení v krásné pozitivní žluté barvě s motýlky od Povleceni-global.cz. Kvalitní materiál - pevný a hustý je zřejmý už po rozbalení. Co mě velice mile překvapilo, byla rychlost, s jakou povlečení po vyprání uschlo. I jiné kvalitní bavlněné povlečení mi při stejných podmínkách sušení schne i déle jak den. Toto bylo suché během pár hodin a už pár desítek minut po vyždímání bylo zřejmé, že uschne velmi brzy. I z toho se dá poznat, že bavlna je zpracovaná takových způsobem, že výborně odvádí vlhkost a větrá. Což je pro kvalitní spánek výborné. Tříletý syn se tak  z nového povlečení mohl těšit už první večer po obdržení balíčku. Motýlci ho nadchli a lehce chladící bavlna mu zajistila příjemnější usínání i spánek. Byt máme horký ve dne i v noci. Jakmile denní teploty ještě vrostou, tak spíme jen pod povlečením, abychom vůbec spát mohli. A tento typ studenější bavlny nám v létě vyhovuje nejvíce.


Bambusový materiál jsme vyzkoušeli poprvé před necelým rokem. Kvalitní zpracování vám dopřeje hýčkající měkkost a hebkost tak, jako žádný jiný materiál. Ať už jde o spodní prádlo, trička, či jiné oblečení a podobné je to i s ručníky. Bambusový ručník v petrolejové barvě se mi na stránkách e-shopu líbil už dlouho. A když jsem se dozvěděla, že jde o doprodej posledních kusů, protože má cca do měsíce dorazit nová kolekce ručníků, neváhala jsem a jeden jsem objednala. 70% materiálu tvoří bambus a 30% bavlna. Za 159,- Kč jsem tak pořídila luxusní, heboučký ručník, kterého si všimne každý, kdo do koupelny zavítá. Dá se použít i jako menší osuška. Peru vše bez aviváže, protože jsou synové silní alergici. V případě některých ručníků to znamená, že jsou drsné, hrubé a tvrdé. Trochu je změkčí žehlení, ale na to není čas. Nicméně bambusový ručník je příjemně měkký a heboučký i po vyprání bez aviváže - sláva. Navíc se ani aviváž u bambusových ručníků nedoporučuje. U bambusových výrobků by snižovala právě příjemnost tohoto materiálu (hebkost, měkkost), také savost a životnost celkově. Takže pro alergiky jen další potvrzení, že bambus je geniální výtvor přírody a doufejme, že se brzy rozšíří ještě mnohem více. Ručník se sušil jen o malou chvíli déle, než zmíněné povlečení. Je velmi savý přesně tak, jak je uvedé na stránkách e-shopu Povleceni-global.cz. A o bambusu je známo, že má přirozené antiseptické vlastnosti, takže se na takovém materiálu nemnoží bakterie v takové míře a rychlosti jako na bavlněných a froté ručnících.

Kéž by takto kvalitní bylo každé zboží, co člověk v dobré víře na dálku nakoupí a kéž by každý e-shop fungoval tak profesionálně, rychle a příjemně. To je mé toužebné přání. Potřebujeme obměnit deky, polštáře, nová prostěradla, určitě přikoupíme víc ručníků a osušek, když jsou tak luxusní a za dobré ceny. Se staršími syny jsme si už naplánovali saténové povlečení z bavlny. Měli jsme v ruce kus látky, ze které je saténové povlečení vyrobené a je to nádhera. Pokud chcete věnovat krásný dárek třeba novomanželům nebo něco praktického do nového bytu či domku, heboučkou osušku k narození miminka..., tak zboží z e-shopu PovleceniGlobal.cz vás ani obdarovaného nezklame. Navíc bambusové ručníky a osušky s všitou bordurou působí velmi luxusně i vizuelně, nejen na dotek.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Útulné bydlení je základ rodinné pohody

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a vyzdobený domov, bude mít pozitivní vliv i na obyvatele i hosty.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tip na dárek pro rybáře

Ono by se mohlo zdát, že když má někdo koníčka, kterému se vášnivě věnuje, že bude těžké i po letech mu vybrat dárek, ze kterého by měl radost. Tak třeba takový rybář. Loví už řadu let, je vybavený vším, co k provozování rybolovu potřebuje. Ale třeba takové tričko s motivem rybaření a vtipným nápisem, to se mu hodí vždycky.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Sceptre shop – originální ruční výroba

V rámci návratu k tradicím neustále stoupá obliba rukodělných výrobků. Jsou dárkem, který potěší, protože z nich sálá lidské teplo a osobitost zhotovitele. Jen velmi málo věcí je tak pohádkově něžných a romantických, jako jsou háčkované předměty. Evokují představu jemné pavoučí sítě, do které lze chytit pouze sen, protože jinak by se potrhala. A právě takové výrobky lze pořídit v internetovém obchodu Sceptre shop.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena