^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Pokud se chcete v posteli cítit královsky hýčkaní a rozmazlovaní, pořiďte si povlečení z bavlněného saténu. Jde o látku luxusní, přirozeně lesklou. Pokožku příjemné hladí. Tkanina je pevná a hustá, barvy komfortní a syté. Přitom cenově není výrazně dražší, než například bavlněné povlečení. Ale nadělá v ložnicích a pokojích mnohem víc parády.


Bavlněný satén je látka tkaná převážně z přízí tvořených tzv. nekonečnými vlákny. Patří mezi ně například přírodní bavlna nebo hedvábí. A v modernějších dobách se přidal i polyester nebo viskóza (hodně lesklý a chladný satén), ale pak už nehovoříme o luxusním saténu. Satén z bavlny a hedvábí je symbolem elegance a přitažlivosti dodnes, disponuje až magickou noblesou a nádherou.

Saténové povlečení z bavlny je z materiálu, který je upravován metodou mercerace. Jedná se o úpravu pomocí koncentrovaného louhu sodného, která způsobuje větší pevnost vlákna a lepší přilnavost používaných barviv.


Vzhledem k tomu, že zhruba třetinu života trávíme spánkem, je saténové povlečení naprosto ideální pro relax a luxus, kvůli kterému nemusíme hledat drahá welllness centra nebo hotely. Záplava hedvábné jemnosti nás bude hýčkat, hladit a uspávat lépe než nejlepší ukolébavka. Barevné vzory pak evokují ty nejkrásnější sny. Červené vášnivé, zelené plné přírodní síly nebo modré naplněné romantikou mořských hlubin. Popřípadě nejrozmanitější ornamenty podněcující v člověku pocit, jaký měla Alenka v říši divů.

Co se údržby týče, je třeba dávat pozor na vysoké teploty. Povlečení pereme otočené na ruby, nejlépe samostatně. Nejvyšší doporučená teplota je u kvalitního bavlněného saténu 60 stupňů. Nesmí se bělit nebo čistit chemicky. O žehlení platí pravidlo opatrnosti dvojnásob. Nízká teplota nebo nejlépe vychládající žehlička zaručí krásně hladkou tkaninu.

Povlečení z bavlněného saténu je výborně prodyšné, pohlcuje vlhkost, je vhodné i pro alergiky. Do horkých letních dnů ideální přikrývka. Když je hodně horko, můžete spát jen pod povlečením, nebude vám ani zima, ani horko a spánek bude stejně luxusní, jak saténové povlečení z bavlny. V létě jedině v saténu od Povleceni.global.cz :)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Dárky pro každou příležitost

Někdy víme přesně, jaký dárek hledáme. Někdy je to naopak velký oříšek. Obvykle záleží na tom, jak moc dobře známe osobu, kterou chceme obdarovat. Ale i když ji známe dobře, můžeme mít pocit, že už všechno má. Jiný dárek volíme při narozeninové oslavě, jiný o Vánocích a jiný jen tak pro radost, nebo třeba na uvítanou nového kolegy v práci... Až budete váhat, bude se vám hodit pár tipů na dárky od nás.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE II EDP

Parfémovaná voda SIGNATURE II EDP je jako dračice mezi vůněmi. Silná, pronikavá, intenzívní. Poslední dvě testované parfémované vody se dají přirovnat k mírnému vánku a vichřici. Takový byl mezi nimi rozdíl. MARIYAM EDP jemná jako vánek pro ženy křehké, romantické, tajemné a SIGNATURE II EDP od stejné značky Royal Diwan Group, ale vůně, která svou silou skoro až „vyrazí dech“. Parfém určitě není pro „šedé myšky“. Naopak vynikne na ženě odvážné, extravagantní, sebevědomé, úspěšné...

Upoutávky

Novoročenky nejen pro obchodní partnery

Už máte připravené vánoční či novoroční přání nebo poděkování za spolupráci obchodním partnerům, zaměstnancům...? Internetový obchod Novorocenky.cz nabízí pestrý výběr přání k nejrůznějším příležitostem. Můžete si dodat vlastní texty, loga nebo fotografie... Nyní můžete využít i kód na dopravu zdarma při objednávce na 500,- Kč. Kód DPZ2016AH vložíte při dokončování objednávky.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena