^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jak rozumně shodit přebytečná kila

Jojo efekt je strašák všech, kdo se snaží shodit přebytečná kila. Při nerozumném hubnutí formou nezdravých diet, kdy shodíte kila rychle, ale pokračujete po ukončení diety v běžném způsobu života, se vám stará váha zase rychle vrátí a obvykle přibudou ještě nějaká ta kila nohoru. Tomu se říká jojo efekt.

Zařizování. Cesta, která nás naplňuje, protože na jejím konci nás čeká náš vlastní domov. Dáváme do ní kus sebe, abychom se cítili opravdu doma. Zařízení domácnosti tak vypovídá o osobnosti majitele. O charakteru a mentalitě.  Jsou mezi námi konzervativní jedinci, kteří lpí na tradicích. Oproti nim se ale stále více objevují lidé, kteří vyhledávají originalitu a dovedou ji ocenit. Přesně pro takové milovníky neotřelého designu nabízí internetový obchod Luxo-Home.cz široké spektrum vybavení pro domácnost. Koupelnové a kuchyňské vybavení. A k tomu nově se rozšiřující sekci se zařízením pro dům a zahradu.


První skupinou nabízených výrobků je zařízení pro koupelny. Jedinečné a originální předměty, které Luxo Home nabízí, v sobě snoubí účelnost, kvalitu a neotřelý design rakouské firmy Eisl, jejímž je Luxo Home jediným distributorem v České republice. Například kolekce sprchových koutů nebo sprchových boxů v kombinaci s řadou koupelnového nábytku udělá z vaší koupelny malé wellnesscentrum. Kromě velkých zařizovacích předmětů nechybí samozřejmě i ty drobnější, jako například dávkovače mýdla, sprchové závěsy, zrcadla nebo koupelnové věšáky. Velmi oblíbená jsou například WC sedátka s potiskem, systémem Clik a Softclose.
    

Další oddělení internetového obchodu se věnuje zařízení kuchyní. Zvláště hospodyňky, které v těchto místnostech tráví hodně času, jistě ocení bohatý výběr jednoduchých a elegantních skříněk, ze kterých lze snadno sestavit kuchyňskou linku přesně podle potřeb každého zákazníka. Nábytek doplňují i nerezové dřezy a kolekce vodovodních baterií jednoduchých na instalaci a ovládání, které se stanou neocenitelnými pomocníky při veškeré kuchyňské činnosti.


Nejmladší a velmi rychle se rozrůstající kategorií je zařízení pro dům a zahradu. Naleznete v ní celou škálu nezbytností, které dělají život v domě příjemnějším a komfortnějším. Krby a kamna nám způsobí doma příjemné teplo. U grilů na zahradě strávíme nezapomenutelné chvíle s rodinou nebo přáteli. Pro kutily nabízí Luxo Home nejrůznější nářadí, které pomůže ještě více vylepšit domov. Vaše děti jistě ocení bazén a vaše záhony konve nebo barely na jímání dešťové vody na zalévání.

Toto je pouze reprezentativní vzorek sortimentu internetového obchodu. Rozhodně doporučujeme jeho návštěvu. Výběr nejvhodnějšího zařízení se stane hračkou a zábavou, kterou lze snadno podniknout z pohodlí domova.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Testování přípravků Actimaris

Deset z našich čtenářů mělo možnost testovat zdarma dva výrobky ActiMaris. Byl jím ActiMaris Sensitiv roztok a Actimaris Gel. Po 14 dnech testování nám čtenáři napsali své pocity a zdravotní výsledky podle předem zadaných 4 bodů. Jak dopadlo nezávislé testování těchto přírodních přípravků  urychlujících hojení ran se dočtete dále. Nicméně všech deset čtenářů by přípravky ActiMaris doporučilo svým známým. Takže deset z deseti:) 

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena