^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Rekonstruujete? Stavíte nový dům? Jedním ze stěžejních prvků, které si každý z nás pečlivě vybírá, je podlaha. Základ každé místnosti. Při jejím pořizování hledíme kromě ceny i na kvalitu, dostupnost, a také na to, aby zapadla do celkového rázu budovaného objektu či místnosti. Tytam jsou doby, kdy jsme byli odkázáni na linoleum nebo prosté dlaždičky. Obchody s podlahovými krytinami nabízí širokou škálu možností – od klasických parket, přes tradiční či méně tradiční dlažbu, luxusně vypadající linoleum, až po stále velmi oblíbený trend, kterým jsou plovoucí podlahy.


Firma Bukoma dodává na trh špičku ve světě plovoucích podlah, a tím je vinylová plovoucí podlaha. Tento typ plovoucích podlah kombinuje veškeré výhody klasických laminátových krytin a doplňuje je o snadnější údržbu, mnohem jednodušší instalaci a navíc několikanásobně delší životností. Hodí se jak do novostaveb, tak do objektů, které se podrobují rekonstrukci. Firma Bukoma se na vinylové podlahy přímo specializuje, v její nabídce naleznete pouze špičkové podlahy včetně potřebného příslušenství, jako jsou např. speciální podložky, soklové či přechodové lišty.


Základní materiál pro Vinylové podlahy BUKOMA je 100% vinyl a neobsahují žádné nežádoucí příměsi, jako například lisovaný papír. Zároveň se z nich neuvolňují ftaláty ani jiné zdraví škodlivé látky. Jejich aplikace je tak naprosto bezpečná a hodí se jako podlahové krytiny i do místností, kde se pohybují děti.

Maximální podpora nákupu z pohodlí domova

Mimo velmi příznivých cen a skladových zásob čítajících tisíce m2 podlah, je nespornou výhodou i možnost objednat si vybraný typ vinylové podlahy včetně potřebného příslušenství přímo z pohodlí domova přes internet, a to z celé ČR nebo s malým příplatkem na dopravě i ze Slovenska. Kdo si chce potvrdit výběr dekoru z internetu, může si požádat o malé vzorky podlah zdarma nebo přímo zapůjčení celého prodejního vzorníku. Doprava po celé České republice je od 1000,- Kč zdarma, tedy téměř vždy. Naprostou samozřejmostí je pak i poradenský servis pro klienty instalující vinylové podlahy svépomocí. Pro větší zakázky zajišťuje firma Bukoma odbornou instalaci po celé ČR.
Vinylové podlahy BUKOMA nakupujte zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Tip na dárek pro rybáře

Ono by se mohlo zdát, že když má někdo koníčka, kterému se vášnivě věnuje, že bude těžké i po letech mu vybrat dárek, ze kterého by měl radost. Tak třeba takový rybář. Loví už řadu let, je vybavený vším, co k provozování rybolovu potřebuje. Ale třeba takové tričko s motivem rybaření a vtipným nápisem, to se mu hodí vždycky.

Testování, recenze

Recenze - delikatesy ze Španělska

 Olivy máme rádi. A to dokonce i ty v sáčcích z našich super, hyper marketů. Nicméně po dnešku už asi budu mít problém tyto levné sáčkované jíst. Delikatesy z Oliva-gourmet.cz mě lákaly delší dobu. Využila jsem dubnové akce, díky které je jakýkoli nákup v e-shopu s dopravou zdarma. Tedy za předpokladu, že objevíte na facebookové stránce e-shopu heslo pro tuto akci a použijete ho při nákupu.

Upoutávky

Swifter.cz – kvalitní kožené produkty, vyrobené v ČR

Nic není klasičtějšího pro moderního muže, než tradiční kožený opasek. Internetový obchod Swifter.cz nabízí nejen kožené opasky, ale i provazová vodítka a obojky pro psy. Součástí nabídky jsou i předměty důležité pro přežití v přírodě.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena