^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Přírodní masky na vlasy z ledničky

Která žena by se nechtěla pyšnit nádhernými vlasy? Zdravé, krásné vlny padající na ramena nebo vitální krátká kštice dodávající rošťácký výraz. Ať tak či tak, každý typ vlasů vyžaduje určitou péči. Nepatří k ní pouze umytí, ale také výživa. Jako každý živý organismus i vlas potřebuje jíst, aby byl silný a odolný vůči působení okolních vlivů, jako je například počasí nebo znečištění ovzduší. Jedním z prostředků, jak dosáhnout přirozeně krásného vzhledu, je i maska na vlasy. Obchody nás zahlcují různými typy. Posilující, vyživující, s nejrůznějšími přísadami. Málokdo ale ví, že není třeba obcházet kadeřnické salóny nebo drogerie ve snaze sehnat to nejlepší pro váš vlasový porost.

Rekonstruujete? Stavíte nový dům? Jedním ze stěžejních prvků, které si každý z nás pečlivě vybírá, je podlaha. Základ každé místnosti. Při jejím pořizování hledíme kromě ceny i na kvalitu, dostupnost, a také na to, aby zapadla do celkového rázu budovaného objektu či místnosti. Tytam jsou doby, kdy jsme byli odkázáni na linoleum nebo prosté dlaždičky. Obchody s podlahovými krytinami nabízí širokou škálu možností – od klasických parket, přes tradiční či méně tradiční dlažbu, luxusně vypadající linoleum, až po stále velmi oblíbený trend, kterým jsou plovoucí podlahy.


Firma Bukoma dodává na trh špičku ve světě plovoucích podlah, a tím je vinylová plovoucí podlaha. Tento typ plovoucích podlah kombinuje veškeré výhody klasických laminátových krytin a doplňuje je o snadnější údržbu, mnohem jednodušší instalaci a navíc několikanásobně delší životností. Hodí se jak do novostaveb, tak do objektů, které se podrobují rekonstrukci. Firma Bukoma se na vinylové podlahy přímo specializuje, v její nabídce naleznete pouze špičkové podlahy včetně potřebného příslušenství, jako jsou např. speciální podložky, soklové či přechodové lišty.


Základní materiál pro Vinylové podlahy BUKOMA je 100% vinyl a neobsahují žádné nežádoucí příměsi, jako například lisovaný papír. Zároveň se z nich neuvolňují ftaláty ani jiné zdraví škodlivé látky. Jejich aplikace je tak naprosto bezpečná a hodí se jako podlahové krytiny i do místností, kde se pohybují děti.

Maximální podpora nákupu z pohodlí domova

Mimo velmi příznivých cen a skladových zásob čítajících tisíce m2 podlah, je nespornou výhodou i možnost objednat si vybraný typ vinylové podlahy včetně potřebného příslušenství přímo z pohodlí domova přes internet, a to z celé ČR nebo s malým příplatkem na dopravě i ze Slovenska. Kdo si chce potvrdit výběr dekoru z internetu, může si požádat o malé vzorky podlah zdarma nebo přímo zapůjčení celého prodejního vzorníku. Doprava po celé České republice je od 1000,- Kč zdarma, tedy téměř vždy. Naprostou samozřejmostí je pak i poradenský servis pro klienty instalující vinylové podlahy svépomocí. Pro větší zakázky zajišťuje firma Bukoma odbornou instalaci po celé ČR.
Vinylové podlahy BUKOMA nakupujte zde.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Křehká a přitom živelná a exotická krása orchidejí a tilandsií

Prosluněný byt je idálním místem pro pěstování exotických orchidejí a tilandsií. Za péči se odmění svou krásou. Můžete díky nim proměnit váš byt v nádhernou tropickou zahradu, kde se budou všichni cítit příjemně. Stačí vám k tomu rostliny, dobře připravené pro pěstování v našich končinách a pár dobrých rad. Především na tyto dvě skupiny rostlin se zaměřuje i rodinné zahradnictví Lukscheiter.eu. Pan Lukscheiter se věnuje pěstování rostlin celý život. V roce 1990 založil zahradnictví a celé roky přispívá velkou měrou ke zdárnému pěstování a množení rostlin v našem klimatu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Chia semínka na vlastní chuťové pohárky

Chia semínka jsou často zmiňovanou superpotravinou, všude chválená jako energetická bomba s mnoha pozitivními účinky. Podle studií obsahují vysoké množství železa, draslíku, vápníku..., posilují imunitu, urychlují hubnutí... Po vydání článku Superpotravina Chia semínka se lidé ptali a jak to chutná? Opravdu to funguje? Dnes máme odpovědi:) Kromě toho si o balení Chia semínek 500g můžete aktuálně zahrát v jednodenní soutěži na Venilafi soutěže.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena