^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Babské rady aneb Jak na co

Moderní technika. Internet. Smartphony, iPhony. Speciální čistidla na to i na tamto. Nejmodernější technologie. To všechno se na nás jako konzumenty valí doslova ze všech stran. Ale i v této přetechnizované době stále existují jednoduché a prosté rady našich babiček, které dovedou s minimálními náklady výrazně ulehčit život a čas. Hospodyňky z minulého či předminulého století se mnohdy musely potýkat s absencí peněz. Uchylovaly se k praktikám, které sice byly mnohdy kuriózní, ale o to účinnější.

S vytápěním jsou spojeny takové pojmy jako kamna, krb nebo také kotelna. Slova, ze kterých čiší vůně dřeva, kouř a občas i prach. A také potřeba většího prostoru k instalaci topného tělesa. Krb se vyjímá nejlépe ve velkém obývacím pokoji a kamna, nebo kotel obvykle nalezneme v přízemí domu v místnosti nazývané kotelna.  Současné trendy v oblasti bydlení preferují jednoduchost, účelnost a originalitu.


Internetový obchod www.biokrb-levne.cz nabízí jedinečné řešení. Nástěnné biokrby. Jedná se o formu bezkomínových biokrbů, které lze umístit prakticky do jakéhokoliv prostoru. Výrobky jsou opatřeny dvouplášťovou konstrukcí, která umožňuje instalovat krb i na hořlavé materiály, jako jsou dveře, nebo tapety. Rámy krbu chrání žáruvzdorná barva odolná proti agresivnímu čistícímu prostředku nebo mechanickému poškrábání.


Součástí krbové sady je i hořák a balení 1 litru biolihu, který nahrazuje dřevo coby palivo. Biolíh díky své speciální úpravě zbarví plamen do žluta a při jeho spalování nevznikají kouřové zplodiny.  Kvalitu spalování zvyšuje i obsah kyslíku ve vzduchu. Před zapálením v krbu se doporučuje vyvětrat. Pro úspěšné zatopení je dodáván i krbový zapalovač. Kompletní sortiment nástěných biokrbů spolu s příslušenstvím naleznete na stránkách internetového obchodu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Běhouny na stůl s originálním designem

 Každé stolování můžete proměnit v luxusní prožitek i díky krásně prostřenému stolu. Příjemné prostředí navodí lepší náladu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena