^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Vánoční dárky levněji a s rozvahou

Co si budeme nalhávat, na blížící se Vánoce myslíme většinou už od srpna. Tři měsíce utečou jako nic a je třeba naplánovat dárky i finance, abychom pak v prosinci nebyli zaskočení a bez peněz. Zajímavé dárky najdete v e-shopu Levnezde.cz. Je třeba je objednat s předstihem, nicméně šetříte na ceně každého produktu i na poštovném.

Ztělesnění rodinné pohody, zdroj tepla i ozdoba každé místnosti. To všechno byl, je a bude krb. Po staletí zútulňuje interiéry lidských obydlí. Kdo by nechtěl zažít praskání polen, vůni dřeva a domácí atmosféru. Doba se neustále modernizuje a s ní stoupají nároky na vše, co sebou nese. Takže i na krby.


Internetový obchod www.biokrb-levne.cz nabízí elegantní řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky. A tím jsou biokrby. Jedná se o krby bez komínu, které lze instalovat prakticky do každého interiéru – od bytů v panelových domech až po luxusní vily, kde budou plnit funkci elegantního designového doplňku. Pro jeho instalaci není třeba žádného zvláštního zásahu do stavební konstrukce domu či bytu. Jsou stylové, originální a univerzální. Závěsné, volně stojící, vestavěné biokrby. Záleží pouze na vás, jaký typ zvolíte.


Co se týče zatápění, není třeba štípat polena, nosit dřevo a posléze vymetat krb. Jako palivo slouží biolíh. Jedná se o 96% bioalkohol, který je upravený tak, aby hořel krásně žlutým plamenem bez škodlivých zplodin. Tento biolíh je plněn přímo do krbového hořáku. Jeden litr biolihu stačí na 3 – 8 hodin hoření. Biokrb díky tomuto šetrnému způsobu vytápění příjemně vyhřeje celou místnost, aniž bychom museli složitě přikládat a následně uklízet nepořádek.

Veškeré informace ohledně technických parametrů, bezpečného zacházení a typů dodávaných krbů naleznete na stránkách internetového obchodu. Pak už je jen pouhý krok k neotřelému doplňku, který udělá váš domov tím pravým domovem.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Kosmetika a bytové doplňky s tradicí na SimplySay.cz

Mýdla z Anglie, luxusní kosmetika do koupele a koupelnové doplňky ze Skotska, prvotřídní kosmetika z Francie, svíčky z Ameriky, které dlouho hoří a nádherně voní... Nejen toto vše najdete v internetovém obchodě SimplySay.cz, který se specializuje výhradně na kvalitní kosmetické výrobky a bytové doplňky, které mají tradici a vysokou kvalitu.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze - nejlepší je bambusová osuška

Prohlášením v nadpisu bych mohla celou recenzi ukončit, protože nad bambusovou osušku prostě není. Ale musí to být materiál s vyšším podílem bambusu, než bavlny a hlavně žádné jiné příměsi, než bavlna. Nedávno jsem hledala bambusové oblečení a při bližším zkoumání se ukázalo, že si obchodníci vykládají pojem bambusové tričko každý jinak. Pro některé je bambusové tričko prapodivný materiál, který si k bambusu pár procenty přičichl a zbytek může být třeba polyamid. Pak si můžete o hebkosti a přirozené antiseptičnosti bambusu nechat pouze zdát. Protože je situace s kvalitou oblečení a obuvi v českých obchodech dost hrozná, rozhodla jsem se psát i negativní recenze, ale to bude příště. Dvě testované osušky z bavlny a bambusu jsou výborné.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena