^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Krásnější sny s lapačem snů

Podle legend severoamerických indiánů umí lapač snů zachytit špatné sny. Krásné sny sklouznou po peříčku lapače do duše spícího. Zachycené ošklivé sny zničí ráno denní světlo. Lapače se věší buď někam do místnosti, kde lidé spí, nebo přímo nad postel (hlavu) spícího. Jejich zpracování má také svůj hlubší význam.

Se stále teplejšími jarními dny se prodlužuje doba, kterou trávíme na svých zahradách. Při práci na záhoncích, při odpočinku nebo posezením s přáteli. A abychom si takové posezení mohli vychutnat v co největším pohodlí, slouží nám k tomu zejména zahradní nábytek.


Na stránkách e-shopu Perzeo.cz najdete celou škálu zahradního nábytku, který vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších. Za zmínku stojí kolekce nábytku z umělého ratanu. Tento materiál skvěle imituje přírodní ratan. Jeho nespornou výhodou je daleko větší odolnost vůči klimatickým podmínkám a také větší pružnost, díky které se vyhneme takovým nepříjemnostem, jako je popraskání. Perzeo nabízí celou řadu výrobků z tohoto materiálu – sedací soupravy pro venkovní i vnitřní použití, stolky, židle nebo dokonce pohovky.


Neodmyslitelným prvkem zahradní „relax zóny“ jsou samozřejmě i lehátka. I zde má neoddiskutovatelné zastoupení již zmiňovaný umělý ratan. Kromě něj lze pořídit samozřejmě i lehátka plastová nebo kovová. Samozřejmostí u většiny lehátek je polohování. Cenové rozpětí je přizpůsobeno nejširšímu spektru zákazníků. Takováto lehátka jsou zárukou kvalitního odpočinku a příjemných společných chvilek.                          

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Proč mít doma kávovar La Piccola Piccola?

 Internetový ochod Lucaffe.cz připravil krásnou a speciální akci na malý, domácí, ale klidně i kancelářský kávovar La Piccola Piccola. Kouzelný je v tom, že je mobilní, tedy snadno přenosný a přitom umí vše, co je třeba. E-shop poprosil Venilafi o spolupráci s rozšířením této informace a náš návrh zněl – pošlete vzorky PODů, otestujeme, připravíme recenzi a dáme vědět i o kávovaru. A tak se stalo. A chcete-li si zkrátit cestu, nabízí se kratší verze recenze na videu.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena