^Zpět nahoru

logo

Reklama 180px

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Poslední komentáře

Voda. Nenahraditelná a životadárná tekutina. Od roku 1993 má voda každoročně 22. března svůj den. Státy OSN se dlouhodobě snaží řešit celosvětový nedostatek vody a zajistit lidem všude na světě přístup k pitné vodě, kanalizaci a hygieně.


Velkým problémem světových vod je jejich znečištění. Z části se na něm podílí PET odpad a ekologická zátěž při výrobě plastových obalů a při jejich dopravě k zákazníkům. PET láhve jsou jednorázové obaly, ve kterých se prodávají nejen limonády, ale také voda. Takto balená by měla sloužit v oblastech s nedostatkem pitné vody, při haváriích vodovodních rozvodů nebo přírodních katastrofách. Bohužel i v zemích, kde jsou rozvodné sítě s pitnou vodou, dokázali v lidech výrobci vyvolat potřebu nákupu balené vody.

Pokud voda ve vodovodním rozvodu nesplňuje kvalitativně nebo chuťově naše požadavky, existuje ekologické a ekonomické řešení.  Filtrace se samostatným výdejem čisté vody umístěna v kuchyni, nás zbaví zátěže v podobě nákupu, nošení a skladování balené vody. Významně snížíme množství plastového odpadu vyprodukovaného domácností (nebo firmou) a výrazně ušetříme finance.


Využijte nabídku e-shopu freshwater.cz:

 Ke Světovému dni vody: -15 % při nákupu kuchyňské filtrace + dárek v podobě ECO láhve*. S touto láhví ze zdravotně nezávadného, odlehčeného, ale přitom odolného materiálu tritan  (BPA free) si tekutina zachová svoje původní chuťové a pachové vlastnosti i při vyšších teplotách. Je určena pro každodenní, opakované používání. Díky širokému hrdlu, krytému pítku a bezpečnostní pojistce proti nechtěnému otevření v tašce se snadno udržuje v čistotě.

Neváhejte a zvolte moderní řešení provozu vaší domácnosti nebo firmy.  Příroda nepotřebuje lidi, ale lidé potřebují přírodu. Mysleme na budoucnost planety a našich dětí.

*Nabídka platí v termínu od 20. do 26. března 2017 nebo do vyprodání zásob. Slevy a bonusy nelze sčítat. Sleva bude odečtena při zpracování objednávky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hezky-domov.eu – když chcete jedinečné ubrusy

Nikde jinde nekoupíte ubrusy s designem, které nabízí na svých stránkách internetový obchod Hezky-domov.eu. Jde o středové ubrusy, tedy čtverce o rozměrech 65cm nebo 90cm. Unikátní design ubrusů můžete doplnit například i prostíráním ve stejném designu, chňapkou, zástěrou apod.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Návody, rady, tipy

Proč mít rodinný kalendář?

Ne, vážně se běz něj už neobejdete. Diáře, zápisníky, stolní kalendáře... jsou sice velmi užitečné, ale to nejdůležitější stejně musíte mít vy i děti stále na očích. A to je největší přínos nástěnných rodiných kalendářů. Pověsíte je na nějaké viditelné místo, třeba do kuchyně k ledničce nebo na chodbu ke dveřím a průběžně si připomínáte, co se pro kterého člena nebo celou rodinu, blíží významného a na co nesmíte zapomenout.

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

Upoutávky

Perfektra.cz – zázračná melasa

Třtinová melasa je přírodou harmonizovaná soustava vitamínů, minerálů a stopových prvků. Speciálně třtinová melasa, která se rodí při výrobě tmavého třtinového cukru, je přímo zázračným koncentrátem stopových prvků a látek, které v běžné stravě chybí a musely by být dodávány medikamentózní cestou. Výhodou tohoto produktu je i přírodní forma všech složek, což usnadňuje jejich vstřebávání. Díky svým účinkům a tmavé barvě bývá třtinová melasa nazývána Černý zázrak.

Matrace

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena