^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Nafukovací matrace s vysokým komfortem i kvalitou

Nafukovací matrace už dnes není obyčejné nafukovací lehátko, ze kterého ve spánku padáte, pořádně se nevyspíte, při uléhání druhého nocležníka se skutálíte dolů... Kdepak. Na trhu jsou velmi kvalitní nafukovací matrace, které zaručují vysokou životnost, skvělý komfort pro spánek, snesou značnou zátěž a jsou lehké pro přenos třeba při kempování.

Voda. Nenahraditelná a životadárná tekutina. Od roku 1993 má voda každoročně 22. března svůj den. Státy OSN se dlouhodobě snaží řešit celosvětový nedostatek vody a zajistit lidem všude na světě přístup k pitné vodě, kanalizaci a hygieně.


Velkým problémem světových vod je jejich znečištění. Z části se na něm podílí PET odpad a ekologická zátěž při výrobě plastových obalů a při jejich dopravě k zákazníkům. PET láhve jsou jednorázové obaly, ve kterých se prodávají nejen limonády, ale také voda. Takto balená by měla sloužit v oblastech s nedostatkem pitné vody, při haváriích vodovodních rozvodů nebo přírodních katastrofách. Bohužel i v zemích, kde jsou rozvodné sítě s pitnou vodou, dokázali v lidech výrobci vyvolat potřebu nákupu balené vody.

Pokud voda ve vodovodním rozvodu nesplňuje kvalitativně nebo chuťově naše požadavky, existuje ekologické a ekonomické řešení.  Filtrace se samostatným výdejem čisté vody umístěna v kuchyni, nás zbaví zátěže v podobě nákupu, nošení a skladování balené vody. Významně snížíme množství plastového odpadu vyprodukovaného domácností (nebo firmou) a výrazně ušetříme finance.


Využijte nabídku e-shopu freshwater.cz:

 Ke Světovému dni vody: -15 % při nákupu kuchyňské filtrace + dárek v podobě ECO láhve*. S touto láhví ze zdravotně nezávadného, odlehčeného, ale přitom odolného materiálu tritan  (BPA free) si tekutina zachová svoje původní chuťové a pachové vlastnosti i při vyšších teplotách. Je určena pro každodenní, opakované používání. Díky širokému hrdlu, krytému pítku a bezpečnostní pojistce proti nechtěnému otevření v tašce se snadno udržuje v čistotě.

Neváhejte a zvolte moderní řešení provozu vaší domácnosti nebo firmy.  Příroda nepotřebuje lidi, ale lidé potřebují přírodu. Mysleme na budoucnost planety a našich dětí.

*Nabídka platí v termínu od 20. do 26. března 2017 nebo do vyprodání zásob. Slevy a bonusy nelze sčítat. Sleva bude odečtena při zpracování objednávky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze FAYROUZ EDP

Vytvořit špičkový parfém je věda. Především jde o správný výběr jednotlivých složek a přesný poměr každé z nich. Je v tom kus alchymie a především znalosti a zkušenosti parfuméra, který vůni vyvíjí. Luxusní vůně z řady Royal Diwan Group vznikají pod taktovkou mistrů parfumérů, kteří se věnují této práci již po několik generací. Měli jsme možnost vyzkoušet orientální arabský parfém této řady FAYROUZ EDP. A jaký je?

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena