^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Jiná generace

Včera jsme naší dceři zakázali počítač. Na jeden jediný večer. Neuvěřitelné, přežila to. Ale dvě hodiny s námi seděla v obývacím pokoji, nepokrytě vzdychala a na naše úsměvy reagovala slovy: „No tak ale vy jste jiná generace, vy tomu nerozumíte“.

Kapsáře jsou velmi praktickým kouskem do každé domácnosti. Můžete je pověsit kamkoli na zeď, do skříně, využít v dětském pokoji, koupelně, kuchyni, na chodbě... Zabírají minimum místa a přitom uskladní a pomůžou přehledněji roztřídit hodně věcí.


Na stránkách e-shopu Hezky-domov.eu najdete v kategorii Kapsáře do koupelny kapsáře v originálních designech, které jinde nekoupíte. Látkové kapsáře mají dvě řady kapes. V horní řadě jsou k dispozici tři kapsy, v dolní řadě dvě kapsy. Na výšku měří každý kapsář 63cm i s poutky, na šířku 40cm. V nabídce je auktuálně 6 motivů například se sovičkami nebo s kočkami. Designy jsou příjemně sladěné a v e-shopu najdete v těchto designech i další doplňky pro váš interiér.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze – drogerie až domů

Naprosto souhlasím se všemi reklamami, ve kterých se hlásá, že v dnešní době už není potřeba vláčet se s těžkými pracími prášky a s další drogérií z obchodů. Na internetu nakoupíte všechno, dovezou vám to pěkně až na práh domu a nakoupíte dokonce i výrazně levněji a kvalitněji, než v našich super a hyper marketech v akcích.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena