^Zpět nahoru

logo

Venilafi.cz na FB

Herní koutek na Facebooku

 

Nezestarni.cz

Přihlášení

Hrackovna.cz

Návody, rady, tipy

Dárky pro každou příležitost

Někdy víme přesně, jaký dárek hledáme. Někdy je to naopak velký oříšek. Obvykle záleží na tom, jak moc dobře známe osobu, kterou chceme obdarovat. Ale i když ji známe dobře, můžeme mít pocit, že už všechno má. Jiný dárek volíme při narozeninové oslavě, jiný o Vánocích a jiný jen tak pro radost, nebo třeba na uvítanou nového kolegy v práci... Až budete váhat, bude se vám hodit pár tipů na dárky od nás.

Je krásné pozvat hosty na návštěvu a slyšet, že to máme doma krásné nebo odpovídat na dotazy typu „To je krásný kousek, kde jste ho sehnali...?“ Což by nenastalo, kdybchom nakupovali v místním krámku s domácími potřebami nebo v houfně navštěvovaných hypermarketech s dekoracemi... Kdo chce mít domov opravdu originální, rozhlíží se v obchodech, které nenabízí to samé, co dalších 20.


Například internetový obchod Nabytekherink.cz nabízí zajímavé a originální kousky, které jen tak někde neseženete. Nábytek z amerického ořechu pro Česko typický rozhodně není, i když jde o nádherné designové kousky, které celý interiér povýší do luxusního provedení. Styl Provence jste určitě už alespoň zaznamenali, v posledních letech si u nás získává na oblibě. Fanoušci provence stylu budou mít velkou radost z pěkných skříněk, polic či židlí.


Nevšední kouzlo přinese italská keramika. Květinky, ovoce, potraviny na dekoracích z porcelánu hravě vyladí celý interiér. Skvělé je, že můžete jednotlivé kousky postupně sladit v takřka celém bytě u některých designů. Například motiv se včelkou od italského výrobce Ceramiche Edelweiss je k vidění na dekoracích pro kuchyň i koupelnu.


Na stránkách e-shopu najdete mnohem více. Pokud jste z Prahy, okolí nebo se v blízkosti východní části Prahy a obce Herink ocitnete, zajeďte se podívat přímo do kamenné prodejny. Vše si můžete osobně prohlédnout. A kromě prodejny najdete v areálu i příjemné posezení v nově otevřené hospůdce Stodola a ve vinotéce si můžete vybrat některé z výborných vín.

 

Komentáře   

#1 Hejzlarová Pavla 2017-01-21 21:18
masivní nábytek z akácie je skvělý
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Spolupracující firmy

Luxusní kosmetika, bytové vůně, doplňky stravy na Bellitia.cz

Harmonie člověka s přírodou, moudrost předků, inovativní moderní technologie... To vše a další aspekty utvářejí luxusní kosmetiku, bytové vůně i doplňky stravy, které najdete v internetovém obchodě Bellitia.cz. Přírodní švýcarská a italská kosmetika a bylinné doplňky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Módní oblečení

Brumlik.cz

Testování, recenze

Recenze SIGNATURE VI EDP

Okouzlení a pohádka. Tak by se dalo popsat první, druhé, třetí a prostě všechna setkání s parfémem SIGNATURE VI EDP od značky Royal Diwan Group. Testování luxusních parfémů této značky sebou nese vždy nový zážitek čichový i emocionální. Jedna vůně vás příjemně zrelaxuje, druhá vstřelí energetický šíp, třetí takřka omráčí v pozitivním smyslu slova... Ta dnešní vás přenese do opojné říše pohádek Tisíce a jedné noci.

ProTibet.cz

www.ActiMaris.cz

Venilafi.cz 2015 - všechna práva vyhrazena